Šakietės pasisėmė lyderiavimo patirties

lyderiavimo projektasMoterų informacijos centras šiais metais pradėjo įgyvendinti Šveicarijos programos Lietuvoje finansuojamą projektą  „Moterų nevyriausybinių organizacijų (NVO) lyderių akademija“, kurio tikslas - sustiprinti nevyriausybinių moterų organizacijų tinklą Lietuvoje ir palengvinti kasdieninį organizacijos atstovų darbą.
 
Nuotr. Šveicarijos programos Lietuvoje finansuojamame projekte  „Moterų nevyriausybinių organizacijų lyderių akademija“ dalyvavo ir Šakių moterų  veiklos klubo atstovės.
 
Dalyvauti šiame projekte buvo pakviestos ir Šakių moterų  veiklos klubo atstovės. Į Druskininkuose organizuojamus pirmojo etapo  mokymus „ Institucinių NVO gebėjimų stiprinimas“ spalio 23-25 dienomis vyko klubo prezidentė Aurelija Grinkevičienė ir klubo narė Rasita Grincevičienė. Mokymų metu dalyviai iš Marijampolės bei Alytaus apskrities organizacijų klausėsi paskaitų apie marketingo strategiją ir jos efektyvų taikymą NVO veikloje, apie bendradarbiavimą su verslu, stabilius finansavimo šaltinius, vadybos ir viešinimo metodus. Praktinių užsiėmimų metu dalyviai mokėsi ruošti pranešimus spaudai, laiškus rėmėjams. Antrajame mokymų etape  bus mokomasi kurti reklaminius videoklipus organizacijoms bei rengti marketingo strategijos pagrindus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.