Posėdžiavo Kontrolės komitetas

Pirmadienį vykusiame savivaldybės Kontrolės komiteto posėdyje dalyvavo savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Romas Pukinskas, kuris teigė, jog minėtoji komisija gavo pareiškimą dėl viešojo konkurso UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus pareigoms užimti organizavimo.
 
„Peržiūrėjus šio pareiškimo esmę ir susitikus su pareiškėju, korupcinių apraiškų pačioje procedūroje neaptikta. Tokia buvo vienbalsė komisijos narių nuomonė“, – pareiškė R. Pukinskas.

Savo kalbą tęsdamas R. Pukinskas minėjo, kad Antikorupcijos komisija prašė savivaldybės administracijos pateikti informacijos apie vykusį konkursą, tačiau komisijos netenkino nei atsakymo turinys, nei apimtis.

„Duomenys, kuriuos mes gavome, labai neišsamūs – nebuvo pateiktas nei vykusio konkurso protokolas, nei duomenys apie kokią nors konkursui sudarytą komisiją“, – pastebėjo komisijos pirmininkas.

Kaip sakė R. Pukinskas, Antikorupcijos komisijai labiausiai užkliuvo tai, kad organizuotas konkursas „Šakių vandenų“ direktoriaus pareigoms užimti palieka vietos įvairiems gandams ir tam tikroms spėlionėms.

„Rajono vadovai paskubėjo spaudoje pareikšti, kad vienas iš pretendentų buvo „atmestas“ vien dėl to, kad šioms pareigoms visiškai netiko pagal Specialiųjų tyrimų tarnybos išvadas. Skundo pareiškėjas teigė, kad taip nebuvo, o pats administracijos direktorius sutiko, kad pretendento anketiniai duomenys netrukdė jam užimti šių pareigų“, – sakė komisijos pirmininkas. Kontrolės komiteto nariai pasitarę nusprendė šį klausimą atidėti vėlesniam laikui ir svarstyti jį uždarame posėdyje.

Į posėdžio darbotvarkę komiteto narės Dinaros Gudaitienės prašymu buvo įtrauktas vienas papildomas klausimas. „Šakių komunalinio ūkio“ direktoriaus D. Mikelionio D. Gudaitienė teiravosi apie įmonės vidaus veiklą: „Buvo atleistas direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Viltrakis ir teisminio proceso metu jis vėl buvo grąžintas į darbą. Ar nemanote, kad atleidime buvo padaryta nusižengimų?“

D. Mikelionis atsakydamas į klausimą teigė, kad teismo sprendimas dar nėra įsigaliojęs, o Šakių rajono apylinkės teismo sprendimas šiuo klausimu bus skundžiamas, baigiama ruošti apeliacija, todėl klausimą reikėtų komentuoti kiek vėliau, įsigaliojus galutiniam teismo sprendimui.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.