Stovėjimo aikštelės laiką pakeitė savavališkai?

zenklasPraėjusią savaitę V. Kudirkos gatvės gyventoja, kuri gyvena netoli VšĮ „Šakių ligoninė“ pastebėjo, jog  stovėjimo aikštelėje, esančioje prie ligoninės pastato, pakeista stovėjimo valandas aikštelėje nurodanti lentelė.
 
Nuotr. Kas pakeitė stovėjimo aikštelės valandas nurodančią papildomą lentelę, aiškinasi tiek pareigūnai, tiek kiti atsakingieji asmenys.
 
Pagal dabar ten kabančią lentelės nuorodą automobiliams šioje aikštelėje galima stovėti nuo 22 iki 6 valandos. Kaip sako šakietė, ši lentelė anksčiau rodė priešingai – čia  buvo galima stovėti nuo 6 iki 22 valandos. Anot šakietės, šį pokštą tikriausiai iškrėtė vakarais į stovėjimo aikštelę su automobiliais susirenkantis jaunimas. Pasak aplinkinių gyventojų, šią automobilių stovėjimo aikštelę seniai jau yra pamėgęs jaunimas, kuris vakarais čia užsuka pasilinksminti ir, deja, nevengia patriukšmauti. Taip pat po vakarinių jaunimo apsilankymų aikštelėje dažnai ši lieka prišiukšlinta, o aplinkiniams gyventojams tenka klausytis garsiai skambančios muzikos. Dėl šių priežasčių į minėtą stovėjimo aikštelę buvo ne kartą kviesta policija, tačiau jaunimas, vos pamatęs pareigūnus, pasprukdavo. Spalio 8 d. šakietė pastebėjo, kad stovėjimo aikštelėje esanti papildoma lentelė nurodo visai kitokį stovėjimo grafiką nei buvo ligi šiol. Apie galimai savavališką jaunimo veiksmą ji pranešė policijai. Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai. Kaip sakė rajono savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis, šią lentelę uždėjo kelių ženklinimą atliekantys Kelių tarnybos darbuotojai. Tačiau, anot liudininkės, kelininkai lentelę uždėjo su taisyklingu grafiku, tik praėjusią savaitę jis buvo vėl pakeistas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.