Sutarė dėl takelių ir tvoros

Rekonstruojant naująjį policijos komisariato pastatą rajono valdžia susirūpino jo teritorijos aptvėrimu ir šalia esančių takelių sutvarkymu.  
 
Marijampolės apskrities policijos komisariato viršininkas Skirmantas Andriušis, pavaduotojas Harimantas Poškevičius, rajono meras Juozas Bertašius, savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, rajono tarybos narys Valdas Stankūnas, Architektūros ir urbanistikos vedėja Vita Valaitienė sprendė komisariato tvoros ir takelių tvarkymo klausimus.  

Savivaldybės administracijos direktorius kreipėsi į Marijampolės apskrities policijos komisariatą prašydamas rekonstruoti šaligatvius aplink komisariato pastatą.

„Valstybė negali investuoti lėšas į ne sau priklausančią teritoriją. Ieškojome galimybių, todėl bandysime pėsčiųjų takus įtraukti į respublikinį kelių infrastruktūros gerinimo projektą“, – sakė H. Poškevičius, pridurdamas, jog gavus finansavimą šaligatviai bus sutvarkyti.  

Be to, savivaldos atstovai sunerimo dėl komisariato būsimos naujos tvoros. Baiminamasi, kad ji taip pat gali nederėti prie aplinkos. Kaip patvirtino policijos atstovai, pagal visus reikalavimus tvora turi būti aptverta, tačiau klausimai bus derinami iš anksto.

„Draugo“ inf.  

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar prisiimti atsakomybę atsistatydinant yra tinkamas sprendimas?

klausimelis 04 12Danutė iš Paluobių:

Atsistatydinti – lengviausias kelias. Nemanau, kad toks požiūris yra teisingas. Geriau, kad ministrai patys išspręstų susidariusias problemas, nes iki jų kadencijos pabaigos liko labai mažai laiko. 

klausimelis 04 12 2

Vytautas iš Lepšių:

Nelabai. Jei prisidirbi, tai turi pats ir ištaisyt, išsisrėbt tą košę, o ne trauktis. Nors kas žino, kodėl taip nutinka. Gal ministrai nesusikalba su Vyriausybe.


BlueYellow-baneris
 
TKV sakiai350
sms
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.