Sutarė dėl takelių ir tvoros

Rekonstruojant naująjį policijos komisariato pastatą rajono valdžia susirūpino jo teritorijos aptvėrimu ir šalia esančių takelių sutvarkymu.  
 
Marijampolės apskrities policijos komisariato viršininkas Skirmantas Andriušis, pavaduotojas Harimantas Poškevičius, rajono meras Juozas Bertašius, savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus, rajono tarybos narys Valdas Stankūnas, Architektūros ir urbanistikos vedėja Vita Valaitienė sprendė komisariato tvoros ir takelių tvarkymo klausimus.  

Savivaldybės administracijos direktorius kreipėsi į Marijampolės apskrities policijos komisariatą prašydamas rekonstruoti šaligatvius aplink komisariato pastatą.

„Valstybė negali investuoti lėšas į ne sau priklausančią teritoriją. Ieškojome galimybių, todėl bandysime pėsčiųjų takus įtraukti į respublikinį kelių infrastruktūros gerinimo projektą“, – sakė H. Poškevičius, pridurdamas, jog gavus finansavimą šaligatviai bus sutvarkyti.  

Be to, savivaldos atstovai sunerimo dėl komisariato būsimos naujos tvoros. Baiminamasi, kad ji taip pat gali nederėti prie aplinkos. Kaip patvirtino policijos atstovai, pagal visus reikalavimus tvora turi būti aptverta, tačiau klausimai bus derinami iš anksto.

„Draugo“ inf.  

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.