Paaiškėjo bendruomenių nominacijos

bendruomenes lyderiaiPraėjusį penktadienį buvo susumuoti Vietos bendruomenių metų rezultatai ir apdovanoti Šakių bendruomenių centrų asociacijos nominantai, šiemet pasižymėję įvairiose bendruomeninės veiklos sferose.

Nuotr. Bendruomenės lydere nominuota Alberta Natalija Dragūnaitienė (ketvirta iš dešinės)  teigia, kad lyderis turi mylėti savo bendruomenę, gerbti savo žmonės. Jei to nebus, nebus sutarimo, darnos, palaikymo.

Alberta Natalija Dragūnaitienė, Sudargo bendruomenės centro pirmininkė,gavo pagrindinę – bendruomenės lyderio nominaciją už meilę savo kraštui, kuri išreiškiama įvairių veiklų organizavimu, ir už pozityvų rašytinio ir sakytinio žodžio įtaigumą. Sudargo bendruomenė buvo pagerbta ir etnopaveldo saugotojos nominacija.
 
Bendruomenės iniciatyvos nominaciją gavo Veršių bendruomenės centras. Šios bendruomenės narys Romas Milius gavo bendruomenės savanorio titulą už nuoširdžią pagalbą organizuojant bendruomenės, seniūnijos ir bendruomenių centrų asociacijos renginius.

Bendruomene – verslo lydere tapo Gerdžiūnų bendruomenė už novatoriško socialinių paslaugų verslo sukūrimą savo bendruomenėje.

Bendruomene – jaunimo veiklų startere tapo Slavikų seniūnijos bendruomenės centras už sugebėjimą burti jaunimą ir jų rėmėjus – vyresnės kartos žmones – aktyvioms veikloms.

Bendruomenės renginio apdovanojimą gavo Ritinių bendruomenės „Sūrių šventė“.

Draugiškiausia bendruomene bendruomenės centrų asociacija laiko Tarpučių bendruomenę, o aktyviausia – Girėnų.  

Šakių rajono policijos komisariato bendruomenių pareigūnė Aušra Mockevičiūtė buvo nominuota bendruomenės partnerio nominacija už nuoširdų ir kantrų rūpinimąsi bendruomenių žmonių saugumu ir gerove.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar sutiktumėte prisidėti prie kelių infrastruktūros gerinimo?

klausimelis 05 17Ona iš Patamošupių:

Asfaltuotas kelias pas mus. Jau seniai paklotas. Ir remontuotas jau truputį. Tai man ir neaktualus šitas klausimas. Kita problema yra – pro mus autobusas neina. Tai turim pėsčiomis eiti du kilometrus iki Patašinės, kad iš čia nuvažiuotume į Griškabūdį, Šakius. 

klausimelis 05 17 2

Gediminas iš Žeimio k.:

Turime savo kaime ir žvyrkelio atkarpą. Tik koks šimtas metrų asfalto, per patį kaimą. Gyvenu čia nuo 1973m. Tai ir kenčiam nuolat dulkes. Žadėjo ir ūkininkai prisidėti. Manau, visi gyventojai prisidėtų kažkiek, kad tą asfaltą paklotų. Asmeniškai aš taip pat, kiek galėčiau, tiek prisidėčiau.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.