Posėdžiavo ekstremalių situacijų komisija

Praeitą savaitę vykusiame ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptarti pasiruošimo žiemos sezonui klausimai ir kitos aktualijos.

Rajono savivaldybės vyriausiasis specialistas civilinei saugai Gintautas Dabrišius susirinkusiems priminė, kad šaltajam metų periodui turime ruoštis visi. Anot jo, ypatingas dėmesys turi būti skiriamas vandentiekiui, keliams bei elektros tinklams.
 
VĮ „Marijampolės regiono keliai“ Šakių kelių tarnybos inžinierius Egidijus Mockevičius informavo, kad kelininkai pasiruošę šaltajam periodui, sandėlyje yra apie 800 tonų barstymo mišinio. Taip pat paruošta speciali mašina šlapiai druskai barstyti, jeigu staiga atšaltų ar pasnigtų. Pasak kelininkų, jau veikia ir žiemos tarnyba, kuri budi visą parą.

Posėdyje dalyvavęs UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus pavaduotojas komercijai Ramutis Janarauskas, apžvelgdamas vandenviečių būklę, sakė, kad vandenviečių įrenginiai yra tinkamai apšiltinti.

AB „Lesto“ Šakių eksploatavimo tinklo grupės vadovas Rolanas Jočys patikino, kad elektros tiekimas vandenvietėse yra patikrintas ir veikia gerai. Anot jo, nutrūkus elektros tiekimui, yra numatyta galimybė prijungti generatorių, kuris teiktų elektrą vandenvietės siurbliams visą parą ir užtikrintų nenutrūkstamą vandens tiekimą vartotojams.

Susirinkime kalbėta, kad žmonėms svarbiausia išvengti gripo. Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos centro vyresnioji specialistė Genovaitė Rakauskienė paragino skiepytis ir informavo, kad kai kurių gyventojų grupėms skiepai yra nemokami. Iki šiol yra pasiskiepiję 57 rajono gyventojai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.