Administracija pildosi naujais darbuotojais

Paaiškėjo, kas užims savivaldybės Bendrojo skyriaus priimamojo sekretorės bei Biudžeto ir turto skyriaus buhalterio pareigas. Artimiausiu metu turėtų paaiškėti ir kas dirbs Regioninės plėtros skyriaus projektų koordinatoriumi.

Biudžeto ir turto skyriaus buhalterio pareigas nuo lapkričio 2 d. užims Renata Maciukevičienė. Ji panašios darbinės patirties turi, nes kurį laiką vadavo Švietimo ir sporto skyriaus ekonomistę. Moteris turi ekonomikos ir aplinkotyros bakalauro bei magistro išsilavinimus. Pokalbio metu ji pasirinkta iš dviejų kandidačių.
 
Nuo lapkričio 2 d. darbą pradės ir nauja priimamojo sekretorė. Ja dirbs viešąjį administravimą baigusi šakietė Jurgita Urbonaitė. Į šią vietą buvo gauti aštuoni prašymai, pokalbyje dalyvavo šešios pretendentės.

Artimiausiu metu turi paaiškėti, kas užims Regioninės plėtros skyriaus projektų koordinatoriaus pareigas. Gauti penki prašymai, derinama pokalbio data.

Visi minėti kandidatai bus įdarbinti pagal darbo sutartis, jie nėra valstybės tarnautojai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.