Lauks, kol pašals

Lapkričio pradžioje rašėme apie spalio 22 d. rajone vykusias autosporto klubo „4x4 Šakiai“ suorganizuotas visureigių automobilių turizmo varžybas, po kurių Kidulių seniūnijos gyventojai bei seniūnas Mindaugas Mykolaitis kreipėsi į policiją dėl žalos atlyginimo.

Į policiją buvo kreiptasi dėl seniūnijos kelių suniokojimo bei padarytos žalos, kuri buvo įvertinta 12 tūkst. eurų, atlyginimo. Vėliau su varžybų organizatoriumi bei klubo „4x4 Šakiai“ pirmininku Arūnu Švelniu buvo susitarta, kad iki lapkričio 15 d. nuniokoti keliai bus sutvarkyti. Tai padaryti buvo žadama iš klubo lėšų.

Po lapkričio 15 d. susisiekus su Kidulių seniūnu ir pasiteiravus, ar pažadas ištesėtas, šis atsakė, jog su pirmininku susitarta ir šis geranoriškai sutiko atlyginti žalą. Tačiau teks palaukti minusinės temperatūros, kai keliai bus tinkamesni tvarkymui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.