Vietoj vieno bus du skyriai

Nors ir nevieningai, tai yra opozicijai nepritariant, savivaldybės tarybos posėdžio metu visgi nuspręsta pertvarkyti administracijos Ūkio, architektūros ir investicijų skyrių.

Apie tai, kad skyrius ypač didelis ir jį reikia pertvarkyti, kalbėta senokai. Kaip informavo Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jūratė Šneideraitienė, skyriuje yra 16 pareigybių.
 
Priėmus sprendimą dabartinis skyrius bus suskaidytas į du: Architektūros ir urbanistikos bei Ūkio ir investicijų skyrius. Patvirtinus struktūrą, administracijos direktorius tvirtins skyrių nuostatus, pareigybes bei pareigybių aprašymus. J. Šneideraitienė aiškino, kad toks sprendimas reikalingas siekiant tobulinti ir optimizuoti darbą.

„Juo labiau, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. keičiasi Teritorijų planavimo įstatymas ir didelė dalis funkcijų, susijusių su teritorijų planavimu, žemėtvarka, pereina savivaldybei. Tam, kad tinkamai  būtų galima pasiruošti įstatymo pakeitimams, tai būtų ir skyrių skaidymas“, – motyvus dėstė Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja.

Sprendimas įsigalios nuo liepos 1 d.

Šiuo metu skyrius neturi ne tik vedėjo, vedėjo pavaduotojo, bet ir architekto, trūksta vyriausiojo specialisto, jau seniai nerandamas ir inžinierius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.