Vietoj vieno bus du skyriai

Nors ir nevieningai, tai yra opozicijai nepritariant, savivaldybės tarybos posėdžio metu visgi nuspręsta pertvarkyti administracijos Ūkio, architektūros ir investicijų skyrių.

Apie tai, kad skyrius ypač didelis ir jį reikia pertvarkyti, kalbėta senokai. Kaip informavo Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Jūratė Šneideraitienė, skyriuje yra 16 pareigybių.
 
Priėmus sprendimą dabartinis skyrius bus suskaidytas į du: Architektūros ir urbanistikos bei Ūkio ir investicijų skyrius. Patvirtinus struktūrą, administracijos direktorius tvirtins skyrių nuostatus, pareigybes bei pareigybių aprašymus. J. Šneideraitienė aiškino, kad toks sprendimas reikalingas siekiant tobulinti ir optimizuoti darbą.

„Juo labiau, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. keičiasi Teritorijų planavimo įstatymas ir didelė dalis funkcijų, susijusių su teritorijų planavimu, žemėtvarka, pereina savivaldybei. Tam, kad tinkamai  būtų galima pasiruošti įstatymo pakeitimams, tai būtų ir skyrių skaidymas“, – motyvus dėstė Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja.

Sprendimas įsigalios nuo liepos 1 d.

Šiuo metu skyrius neturi ne tik vedėjo, vedėjo pavaduotojo, bet ir architekto, trūksta vyriausiojo specialisto, jau seniai nerandamas ir inžinierius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.