Siautusi audra neaplenkė ir mūsų krašto

medziai kelyje lekeciai
Tos pačios dienos vakare medžiai lūžo tiesiai ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai, kad galėtų pravažiuoti, nuo kelio šakas puolė traukti ir patys vairuotojai. R. Baltrušaičio nuotr.

Sinoptikų žadėtos audros debesys tiek trečiadienio paryčiais, tiek vakare pasiekė Lietuvą, neaplenkė ir mūsų krašto.
 
Trečiadienio rytą praūžusios liūties padarinius pajuto gelgaudiškiečiai. Jų nuotraukomis socialiniuose tinkluose pasidalino Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius.

Jis pasakojo, kad daugiausiai medžių buvo išversta Skaistakaimyje, didelis klevas buvo nuvirtęs ir Gelgaudiškio dvaro parke.

„Nemuno gatvėje net kelias buvo visai uždarytas, nes buvo užverstas medžiais. Tai iš pat ryto padedant ugniagesiams medžius nuo kelio pašalinom, kol gatvę atlaisvinom“, – pasakojo seniūnas.

Jis sakė, kad minėtą Nemuno gatvę ir vanduo ganėtinai išplovė, ji ruošiama asfaltuoti.

Trečiadienio vakarą audra prasiautė ir pro Lekėčius, iš dangaus krito nedidelė kruša, itin stiprus vėjas vartė medžius ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai.

Ugniagesiai gelbėtojai pirmą iškvietimą gavo 19.53 val. prašant nuo kelio pašalinti medžius. Nuvirtę medžiai buvo išguldyti ant važiuojamosios kelio dalies, tad tiek Lekėčių, tiek Kauno ugniagesiai audros padarinius šalino iki 23 val. Kol ugniagesiai nuo kelio pašalino medžius ir jų šakas, kelyje susidarė automobilių spūstys, tad ir vairuotojai lipo iš savo automobilių ir skubėjo pagelbėti ugniagesiams.

„Draugas“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.