Siautusi audra neaplenkė ir mūsų krašto

medziai kelyje lekeciai
Tos pačios dienos vakare medžiai lūžo tiesiai ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai, kad galėtų pravažiuoti, nuo kelio šakas puolė traukti ir patys vairuotojai. R. Baltrušaičio nuotr.

Sinoptikų žadėtos audros debesys tiek trečiadienio paryčiais, tiek vakare pasiekė Lietuvą, neaplenkė ir mūsų krašto.
 
Trečiadienio rytą praūžusios liūties padarinius pajuto gelgaudiškiečiai. Jų nuotraukomis socialiniuose tinkluose pasidalino Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius.

Jis pasakojo, kad daugiausiai medžių buvo išversta Skaistakaimyje, didelis klevas buvo nuvirtęs ir Gelgaudiškio dvaro parke.

„Nemuno gatvėje net kelias buvo visai uždarytas, nes buvo užverstas medžiais. Tai iš pat ryto padedant ugniagesiams medžius nuo kelio pašalinom, kol gatvę atlaisvinom“, – pasakojo seniūnas.

Jis sakė, kad minėtą Nemuno gatvę ir vanduo ganėtinai išplovė, ji ruošiama asfaltuoti.

Trečiadienio vakarą audra prasiautė ir pro Lekėčius, iš dangaus krito nedidelė kruša, itin stiprus vėjas vartė medžius ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai.

Ugniagesiai gelbėtojai pirmą iškvietimą gavo 19.53 val. prašant nuo kelio pašalinti medžius. Nuvirtę medžiai buvo išguldyti ant važiuojamosios kelio dalies, tad tiek Lekėčių, tiek Kauno ugniagesiai audros padarinius šalino iki 23 val. Kol ugniagesiai nuo kelio pašalino medžius ir jų šakas, kelyje susidarė automobilių spūstys, tad ir vairuotojai lipo iš savo automobilių ir skubėjo pagelbėti ugniagesiams.

„Draugas“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.