Siautusi audra neaplenkė ir mūsų krašto

medziai kelyje lekeciai
Tos pačios dienos vakare medžiai lūžo tiesiai ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai, kad galėtų pravažiuoti, nuo kelio šakas puolė traukti ir patys vairuotojai. R. Baltrušaičio nuotr.

Sinoptikų žadėtos audros debesys tiek trečiadienio paryčiais, tiek vakare pasiekė Lietuvą, neaplenkė ir mūsų krašto.
 
Trečiadienio rytą praūžusios liūties padarinius pajuto gelgaudiškiečiai. Jų nuotraukomis socialiniuose tinkluose pasidalino Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius.

Jis pasakojo, kad daugiausiai medžių buvo išversta Skaistakaimyje, didelis klevas buvo nuvirtęs ir Gelgaudiškio dvaro parke.

„Nemuno gatvėje net kelias buvo visai uždarytas, nes buvo užverstas medžiais. Tai iš pat ryto padedant ugniagesiams medžius nuo kelio pašalinom, kol gatvę atlaisvinom“, – pasakojo seniūnas.

Jis sakė, kad minėtą Nemuno gatvę ir vanduo ganėtinai išplovė, ji ruošiama asfaltuoti.

Trečiadienio vakarą audra prasiautė ir pro Lekėčius, iš dangaus krito nedidelė kruša, itin stiprus vėjas vartė medžius ant kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai.

Ugniagesiai gelbėtojai pirmą iškvietimą gavo 19.53 val. prašant nuo kelio pašalinti medžius. Nuvirtę medžiai buvo išguldyti ant važiuojamosios kelio dalies, tad tiek Lekėčių, tiek Kauno ugniagesiai audros padarinius šalino iki 23 val. Kol ugniagesiai nuo kelio pašalino medžius ir jų šakas, kelyje susidarė automobilių spūstys, tad ir vairuotojai lipo iš savo automobilių ir skubėjo pagelbėti ugniagesiams.

„Draugas“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.