Sankryžų remonto darbai pakibo ant plauko

sankryzaIlgai laukus gali tekti palaukti dar ilgiau. Neaišku, ar šiais metais bus pabaigti žiedinių sankryžų remonto darbai keliuose Jurbarkas – Šakiai – Pilviškiai ir Šakiai – Kaunas, nes abiejų konkurso dalyvių pasiūlymai buvo atmesti. Visgi Lietuvos automobilių kelių direkcijos administracija pataria tikėtis geriausio.

Nuotr. Šiais metais abiejų konkurso dalyvių pasiūlymai buvo atmesti, tad svarstoma, ar remonto darbai nenusikels dar metams.

Neseniai baigėsi konkurso dalyvių vertinimas dėl žiedinių sankryžų remonto darbų Šakių rajone. Lietuvos automobilių kelių direkcija gavo du pasiūlymus, tačiau jie abu buvo atmesti. Pasak direkcijos direktoriaus pavaduotojo Petro Tekoriaus, vienas dalyvis pateikė per didelį pasiūlymą, o kito pasiūlymas būtų tikęs, tačiau pritrūko vieno dokumento. „Žinote, ne nuo mūsų tai priklauso, bet biurokratiniai reikalavimai yra biurokratiniai“, - tikino pašnekovas. Tad direkcija kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą, kad ši leistų toliau derėtis su bendrove, pateikusia tinkamą pasiūlymą, bet pražiopsojusią vieną, kaip tikino P. Tekorius, popieriuką. Kokį sprendimą priims Viešųjų pirkimų tarnyba, kol kas neaišku. Šiuo metu tikrinami pateikti dokumentai. P. Tekorius kalbėjo, jog direkcija tikisi palankaus sprendimo. „Nusiuntėme ir sankryžų nuotraukas, ir žmonių rašytus prašymus, nes visiems aišku, kad darbus ten reikia atlikti greičiau. Tikėkimės toje tarnyboje nugalės sveiki protai ir mums leis derėtis bei pirkti“, - mintimis dalijosi Automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas. Jei sprendimas būtų palankus, tikimasi, kad jau liepos mėnesį būtų realu pasirašyti sutartį. „Jei viskas gerai, ten nėra ką veikti, ir greitai darbai būtų pabaigti“, - komentavo P. Tekorius. Jei Viešųjų pirkimų tarnybos sprendimas būtų nepalankus direkcijai ir tektų skelbti naują konkursą, šiais metais sankryžų remonto darbai tikrai nebūtų pabaigti.
 
Sankryžų įrengimas buvo pradėtas pernai, tačiau konkursą laimėjusi UAB „Klaipėdos keliai“ neįstengė užbaigti darbų. Dėl neįvykdytų įsipareigojimų buvo nutraukta sutartis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.