Šakiečio akiratyje – „Audros“ sporto aikštynas

bacevicius4Gintarė MARTINAITIENĖ

Daugeliui gerai pažįstamas šakietis Antanas Vincas Bacevičius, nuolat kovojantis už savo teises ir niekaip nerandantis bendros kalbos su UAB „Šakių šilumos tinklai“, vėl nerimsta. Šį kartą jam užkliuvo prie sporto klubo „Audra“ įrengtas aikštynas.

Nuotr. A. V. Bacevičiaus (tribūnoje) pranešimo sporto klubo „Audra“ prezidentas ir tarybos narys K. Smirnovas (kairėje) klausėsi nuleidęs galvą.

Vienas pagrindinių klausimų, parūpusių A. V. Bacevičiui, ar įrenginėjant aikštyną su dirbtine danga prie sporto klubo „Audra“ rajono meras Juozas Bertašius nesupainiojo viešųjų ir privačiųjų interesų. Be to, šakiečiui rūpėjo, kodėl savivaldybė šio aikštyno įrengimui skyrė 25 tūkst. litų ir taip, jo įsitikinimu, rėmė privatų verslą. „Juk ten viskas yra Kęstučio Smirnovo nuosavybė, tai iš kokių lėšų jūs ten rėmėt ir ar išvis galėjot remti. Jis tai pinigus už tai ima“, - viename iš komiteto posėdžių rajono vadovo teiravosi A. V. Bacevičius.
 
Nors visuose komitetuose jam buvo aiškinama ir faktais bei dokumentais grindžiama, kad ir pastato privatizavimas, ir lėšų skyrimas, tiksliau prisidėjimas prie įgyvendinamo projekto, yra legalūs ir nepadaryta jokių neteisėtų veiksmų, šakiečio tai neįtikino. Posėdžio metu jam ne vienas valdininkas priminė priešistorę, įgyvendinamų projektų niuansus ir pan., tačiau A. V. Bacevičius laikėsi savo – J. Bertašius, įgyvendinant aikštyno projektą, kažkaip įsipainiojęs. Įsipainiojęs, šakiečio įsitikinimu ir Seimo narys, ir spauda, nes informacijoje apie projekto įgyvendinimą ji buvo įvardinta kaip rėmėja. „Todėl ir plaka mane“, dėstė argumentus A. V. Bacevičius.

Rajono vadovas, ne pirmą kartą tampantis A. V. Bacevičiaus taikiniu, aiškino, kad tokius sprendimus tvirtina rajono taryba ir jo balsas tik vienas iš 25. Be to, kaip priminė J. Bertašius, jis ne kartą galėjo dėl šmeižto kreiptis į teismą, bet to nedarė, nes tiesiog būtų gėda bylinėtis su savivaldybės, bendruomenės nariu. Net visi reikiami dokumentai surinkti. A. V. Bacevičius aiškino, kad jeigu yra noras duoti į teismą, tegul duoda, nes jis taip pat jaučiasi teisus.

Tarybos narys Edmundas Rinkevičius atkreipė dėmesį, kad buvo remiamas ne pats K. Smirnovas, o visuomeninė organizacija „Audra“. Be to, visas turtas šiuo metu yra savivaldybės balanse. Dar vienas niuansas, į kurį buvo bandoma atkreipti šakiečio dėmesį, kad visa tai buvo daroma dėl vaikų užimtumo. Tai, daugelio valdininkų įsitikinimu, buvo teisingas sprendimas.

Visa tai, kaip minėjome, šakiečiui buvo išaiškinta komitetų posėdžių metu, tačiau jis pageidavo pasisakyti ir tarybos posėdyje. Tik pradėjęs kalbėti A. V. Bacevičius pripažino, kad tikriausiai visiems yra įgrisęs iki gyvo kaulo, tačiau, kalbėjo jis, jeigu tarybos nariai yra už šviesą ir tiesą, tai turi jo išklausyti. Be to, teisę kritikuoti ir pasisakyti posėdžiuose, kaip aiškino A. V. Bacevičius, jam suteikia ir Konstitucija, kurią jis kartkartėmis mėgsta tarybos nariams pacituoti. Visgi pirmiausiai kalbėti jis pradėjo ne nuo „Audros“ aikštyno, o nuo problemų, susijusių su UAB „Šilumos tinklai“. Kai jam tai priminė Kęstutis Gudelevičius, A. V. Bacevičius atšovė, kad tarybos nariai yra išrinkti tam, kad tarnautų žmonėms, tad jų pareiga išklausyti. Vieni politikai klausėsi, kiti bandė tai daryti, treti šurmuliavo, meras ragino išklausyti. Išdėstęs savus argumentus A. V. Bacevičius neatmetė galimybės pasisakyti ir kituose posėdžiuose, nes tokią teisę turi.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.