Vairuotojų laukia akcijos

Gruodžio mėnesį šalies Kelių policijos pareigūnai vykdys iš anksto suplanuotas akcijas. Iki gruodžio 8 dienos dar bus tęsiama pėsčiųjų, dviračių vairuotojų ir vadeliotojų kontrolė.
 
Ypatingas dėmesys bus skiriamas atšvaitų ir kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimui tamsiuoju paros metu. Nuo gruodžio 9 iki 15 dienos numatyti transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai, kuriuos inicijuoja Europos kelių policijos tinklas TISPOL. Šių metų gruodžio 16 – 31 dienomis bus vykdoma griežta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų ir vadeliotojų kontrolė, o gruodžio 27–29 dienomis šalies keliuose kelių policijos pareigūnai ir vėl vykdys transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.