Atvirosios tinklinio varžybos Slavikuose

tinklinis slavikaiJau dešimtmetį Slavikuose organizuojamos tinklinio varžybos kaskart sulaukia sporto mėgėjų ne tik iš Šakių, bet ir kaimyninių rajonų.
 
Nuotr. Prizinių vietų laimėtojai kaip reikiant turėjo pasistengti dėl medalių.
 
Slavikų seniūnijos bendruomenės centrui įgyvendinant projektą „Jaunimas – kaimo bendruomenės dalis“, finansuotą iš Šakių rajono savivaldybės jaunimo ir nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo programos, buvo organizuotos tinklinio varžybos. Šiųmetės varžybos sulaukė svečių iš Jurbarko, Vilkaviškio, Šakių, Gelgaudiškio, Lukšių.

Atvirųjų tinklinio varžybų nugalėtojais tapo lukšiečių komanda „Brunetai“, kurioje žaidė Paulius Endriukaitis, Mindaugas Vilkaitis, Laimis Linertas ir Edvinas Kazlauskas. Antrą vietą užėmė iš Gelgaudiškio atvykusi komanda „Gelgaudiškis“ (Vytautas Balnaitis, Saulius Abromaitis, Lukas Patašius). Trečioji vieta atiteko jurbarkiečių komandai „Tie“, kuriai atstovavo Evaldas Žimaila, Vilius Vasiliauskas ir Egidijus Stulginskas.

Be to, varžybų dalyviams buvo pristatytas vykdomas projektas „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.