„Vyčio“ pergalių serija nutrūko Kaune

Po savaitę trukusios pertraukos praėjusį savaitgalį Šakių komanda „Vytis“ išvykoje sužaidė dvejas rungtynes. Vienas laimėjo, kitas pralaimėjo.
 
Penktadienį Šakių komanda „Vytis“  susitiko su Joniškio „Delikatesas“ krepšininkais. Tarp Šakių ir Joniškio komandų vyko įnirtinga kova. Po didžiosios pertraukos „Vytis“ savo sąskaitoje turėjo dviženklę persvarą, bet iki paskutiniųjų kovęsis „Delikatesas“ vėl pavojingai priartėjo prie „Vyčio“ – komandas skyrė tik taškas – 65:66. Likus penkioms sekundėms Marijus Užupis pataikė baudų metimus, o varžovai atakos nebesurengė, tad „Vytis“, rezultatu 69:67 šventė šeštąją pergalę iš eilės.

Šiose varžybose „Vyčio“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 17 taškų pelnęs Martynas Pacevičius. Priešininkų komandoje tokį patį taškų kraitį asmeninėje sąskaitoje surinko Darius Griškėnas.

Šakių „Vyčio“ komandos pergalių serija nutrūko šeštadienį Kaune. Šakiečiai turėjo pripažinti „Žalgirio-2“ pranašumą rezultatu 80:92.

Žalgiriečių gretose rezultatyviausiai žaidė Kristupas Žemaitis, pelnęs 19 taškų. „Vyčiui“ daugiausia – 20 taškų – pelnė Marijus Užupis.

Turnyrinėje lentelėje tarp 14 komandų Šakių „Vytis“ (6 pergalės, 4 pralaimėjimai) užima 4-ąją vietą.
 
„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.