Jėgas išbandė krepšinio veteranai

Praėjusį antradienį baigėsi Šakių veteranų krepšinio čempionatas.

Pasak Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, džiugina tai, kad mintis rengti čempionatą gimė iš pačių krepšininkų iniciatyvos ir noro. Tad susibūrus keturioms komandoms ir buvo surengtas čempionatas Šakių veteranų taurei laimėti. Geriausiai sekėsi ir pirmąją vietą iškovojo Šakių „Vėjas“, antri liko „Lekėčių“ krepšininkai, o trečią vietą užėmė „Lukšiai“. Dar viena komanda, jėgas išbandžiusi, bet likusi be medalių – Šakių „Vilkų“ komanda.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.