Triatlono nugalėtojai – kauniečiai

triatlonas girenu
Minint Žolinę prie Valiulių tvenkinio vyko tradiciniu tapęs atviras, mažasis triatlonas, šįkart sulaukęs rekordinio dalyvių skaičiaus.

Kaip praneša renginio organizatorius Juozas Jonuška, dalyviai sugužėjo iš įvairių Lietuvos kampelių – Kauno, Tauragės, Garliavos, Jurbarko, Vilniaus, Radviliškio, Alytaus, Trakų ir, žinoma, Šakių rajono. Sulaukta 27 vyrų ir trijų dailiosios lytie atstovių, tiesa, vietinių dalyvavo tik du.
 
Visi dalyviai plaukė 400 m, dviračiais mynė 20 km ir prie tvenkinio bėgo 6 km. Susumavus rezultatus, moterų grupėje pirmą vietą užėmė Marija Petkutė, antra – Soneta Ivanovė, trečia – Inga Korotčenkovienė. Visos varžybų dalyvės atvyko iš Kauno.

Vyrų grupėje nugalėjo taip pat kaunietis Vilius Jaujininkas, antrą vietą užėmė mūsų rajono atstovas Evaldas Pavalkis, trečias – Erikas Aukštikalnis iš Kauno.

Nugalėtojai ir prizininkai mero Raimondo Januševičiaus buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, atminimo prizai įteikti jauniausiems dalyviams – šešiolikmetei Marijai Petkutei bei 23-ejų Žilvinui Karaliui, o paskatinimo prizas atiteko kraštiečiui Artūrui Kvasyliui.

Po apdovanojimų visi dalyviai suvažiavo į Girėnų bendruomenės namus, kur tradiciškai laukė girėniškių gaspadinių troškinys. Išsiskirstant išsakytos mintys, kad renginys būtų organizuojamas ir toliau, viliantis, kad ateityje jame dalyvautų daugiau kraštiečių. Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie triatlono organizavimo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar lengva jaunimui susirasti darbą vasarai?

klausimelis 05 24Zita iš Šakių:

Nežinau, mano anūkas tai susiranda. Sąlygos nėra paprastos, bet, manau, viskas priklauso nuo žmogaus ir noro. Darbo jaunimui tikrai reikia, nebūtinai visą vasarą, bet nors kiek. Mano vaikai visą laiką dirbo vasaromis, tiesa, anuomet dar kolūkiuose. Kaip bebūtų, darbas tiesiog yra vertybė, charakterio ugdymo priemonė, o ir sveikatai į naudą išeina. 

klausimelis 05 24 2

Antanas iš Lukšių:

Manau, kad išrankiems studentams ir moksleiviams darbą rasti sudėtingiau. Tie, kurie paprasti, nesibaido jokio darbo, manau, kad gali susirasti – ūkininkų daug yra, kurie mielai priima. Darbas žmonėms niekada nepakenkė, padirbėti visai neblogai, bet studentai ir moksleiviai gali turėti ir kitų užsiėmimų, kurie yra taip pat reikalingi. Yra tokių, kurie gilina žinias, jiems mokslo metų nepakanka. Tai irgi savotiškai darbas. Yra darbas už pinigus, yra intelektualus.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.