Triatlono nugalėtojai – kauniečiai

triatlonas girenu
Minint Žolinę prie Valiulių tvenkinio vyko tradiciniu tapęs atviras, mažasis triatlonas, šįkart sulaukęs rekordinio dalyvių skaičiaus.

Kaip praneša renginio organizatorius Juozas Jonuška, dalyviai sugužėjo iš įvairių Lietuvos kampelių – Kauno, Tauragės, Garliavos, Jurbarko, Vilniaus, Radviliškio, Alytaus, Trakų ir, žinoma, Šakių rajono. Sulaukta 27 vyrų ir trijų dailiosios lytie atstovių, tiesa, vietinių dalyvavo tik du.
 
Visi dalyviai plaukė 400 m, dviračiais mynė 20 km ir prie tvenkinio bėgo 6 km. Susumavus rezultatus, moterų grupėje pirmą vietą užėmė Marija Petkutė, antra – Soneta Ivanovė, trečia – Inga Korotčenkovienė. Visos varžybų dalyvės atvyko iš Kauno.

Vyrų grupėje nugalėjo taip pat kaunietis Vilius Jaujininkas, antrą vietą užėmė mūsų rajono atstovas Evaldas Pavalkis, trečias – Erikas Aukštikalnis iš Kauno.

Nugalėtojai ir prizininkai mero Raimondo Januševičiaus buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, atminimo prizai įteikti jauniausiems dalyviams – šešiolikmetei Marijai Petkutei bei 23-ejų Žilvinui Karaliui, o paskatinimo prizas atiteko kraštiečiui Artūrui Kvasyliui.

Po apdovanojimų visi dalyviai suvažiavo į Girėnų bendruomenės namus, kur tradiciškai laukė girėniškių gaspadinių troškinys. Išsiskirstant išsakytos mintys, kad renginys būtų organizuojamas ir toliau, viliantis, kad ateityje jame dalyvautų daugiau kraštiečių. Organizatoriai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie triatlono organizavimo.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.