Tarp pagerbtų sportininkų – ir kraštietis krepšininkas

Tarp Kauno rajoną garsinančių sportininkų apdovanotas ir kraštietis Marijus Užupis (antras iš dešinės). Organizatorių nuotr.

Antradienio vakarą Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai, tarp kurių ir kraštietis krepšininkas Marijus Užupis.

Po sėkmingo sezono pasirodymo komanda „Raudondvaris Hoptrans“ yra 8-oje FIBA3x3 pasaulinio turo vietoje, o Kauno rajono vardas ant nugalėtojų pakylos po triumfo prestižiniame Debrecen Masters turnyre bei pirmųjų vietų Puerto Riko bei Pietų Korėjos Challenger klasės turnyruose skambėjo visame pasaulyje. Taip pat būtent šios komandos pagrindu buvo sudaryta ir Lietuvos 3x3 vyrų krepšinio rinktinė, o trys komandos nariai Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis – Europos vyrų 3x3 krepšinio čempionate užėmė antrą vietą. 

„Raudondvaris Hoptrans“ anksčiau vadinosi Šakių „Gulbele“.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.