Šakių „Vytis-VDU“ – stipresniųjų pogrupyje


Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pirmieji du ratai yra oficialiai baigti, todėl paaiškėjo ir esamos komandų rikiuotės likusiai sezono daliai. 

Pasibaigus antrajam „7bet-NKL“ ratui, ekipos buvo suskirstytos į dvi grupes po septynias komandas. Į pirmąją grupę pateko pirmos septynios geriausios, o į antrąją – likusios septynios ekipos, užėmusios 8–14 vietas.
 
Pirmajame pogrupyje: Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23 pergalės–3 pralaimėjimai), „Telšiai“ (22–4), Palangos „Olimpas“ (21–5), Šakių „Vytis-VDU“ (14–12), „Jurbarkas-Karys“ (14–12), Vilkaviškio „Perlas“ (13–13) ir Kauno „Žalgiris-2“ (13–13).

Antrajame pogrupis: Vilniaus „Stekas“ (13–13), Joniškio „Delikatesas“ (12–14), Kauno r. „Atletas“ (10–16), „Kretinga“ (9–17), Vilniaus „Rytas-2“ (8–18), „Šilutė“ (6–20) bei Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4–22).

Skelbiama, kad dėl geresnio tarpusavio pelnytų ir praleistų taškų santykio „Perlas“ ir „Žalgiris-2“ pateko į pirmąjį pogrupį, o „Stekas“ žais antrajame.

Trečiojo „7bet-NKL“ rato startas planuojamas sausio 18 d., o jau turimas pergalių skaičius pirmajame etape skaičiuosis ir likusiuose dviejuose ratuose.  

Pasibaigus reguliariajam „7bet-NKL“ sezonui, keturios stipriausios komandos tiesiogiai keliaus į ketvirtfinalį, o 5–12 vietas užėmusios ekipos varžysis aštuntfinalyje iki dviejų pergalių.

Aštuntfinalio nugalėtojai prisijungs prie kitų keturių ketvirtfinalio komandų ir kovos iki trijų pergalių, o pusfinaliuose ir finaluose taip pat bus žaidžiama iki trijų pergalių.

Šakių „Vytis-VDU“ reguliariojo sezono pirmąjį etapą užbaigė sausio 9 d. išvykoje. Deja, rezultatu 88:110 (26:24, 22:29, 16:31, 24:26) komanda turėjo pripažinti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkų pranašumą, kurie pelnė penktą pergalę iš eilės.

„Vytis-VDU“ gretose rezultatyviausiai žaidė Evaldas Džiaugys, pelnęs 26 (10/16 dvit.) taškus, Titas Januševičius pridėjo 23, Kajus Leliukas – 15, Nojus Lebskas – 13 taškų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.