Pasipuošė medaliais

audros sportininkai mprc
Gruodžio 2 d. Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Kudirkos Naumiesčio skyriaus sporto salėje vyko paskutinės šiais metais Lietuvos graplingo federacijos organizuojamos varžybos – Lietuvos atviras grappling imtynių Gi ir NoGi čempionatas. Čempionate abiejose disciplinose dalyvavo 166 sportininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Ukrainos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos, Islandijos, Italijos sporto klubų.

Šakių sporto klubui „Audra“ atstovavo 12 sportininkų. Disciplinoje Gi (su kimono) pirmąsias vietas iškovojo Paulina Smirnovaitė, Nedas Šilkauskas, Emilis Šimoliūnas. Antrąsias vietas – Gustas Zimnickas, Gabrielius Mačys, Danielius Onusaitis, Laimutis Stonkus, Evaldas Patašius ir Dovydas Buikus. Trečiąsias vietas iškovojo Jokūbas Smirnovas ir Mantas Bagdonas. Disciplinoje NoGi (be kimono) pirmąją vietą iškovojo Gustas Zimnickas, antrosiomis vietomis džiaugėsi P. Smirnovaitė, N. Šilkauskas, D. Onusaitis, Nojus Leveckis, E. Patašius, D. Buikus. Trečiosios vietos atiteko J. Smirnovui ir E. Šimoliūnui.

Sportininkus varžyboms paruošė klubo treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Pergalėmis čempionate džiaugėsi ir Marijampolės profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai. Evelina Stikliūtė iškovojo pirmą vietą, Aušrinė Stikliūtė, Donatas Pikalavičius ir Eimutis Pikalavičius užėmė antras vietas, o Aleksandras Siniakovas – trečią vietą. Čempionate pirmą vietą iškovojo ir Regimantas Onusaitis, dalyvavęs kaip bendruomenės narys.

Pasiekimai džiugino ir sporto klubo „Ošimas“ sportininkus. Pirmas vietas užėmė Vakaris Rudokas ir Sandra Bacevičiūtė (abiejose disciplinose) bei R. Onusaitis (Gi). Antrą vietą užėmė Vilija Mikelaitytė (NoGi). Absoliučioje merginų svorio kategorijoje S. Bacevičiūtė iškovojo antrą vietą.

Šių sportininkų treneris Vytautas Smirnovas.

Visi čempionato prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir prisiminimo kalendoriais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.