Apdovanojimai – sezono geriausiems

3 5 voztuvo padekos
Neformali jaunimo grupė „Trys su puse vožtuvo“ rėmėjus ir sportininkus pakvietė į metinių apdovanojimų vakarą, pasidžiaugė sėkmingu sezonu. Organiztorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį neformali jaunimo grupė „Trys su puse vožtuvo“ Liepalotų bendruomenės centre „Tėviškė“ pakvietė į Šakių slalomo taurės metinių apdovanojimų vakarą, kurio metu išdalino padėkas, apžvelgė sezoną.
 
Vienas iš pagrindinių „Trys su puse vožtuvo“ komandos narių Gytis Matusevičius pasidžiaugė, kad sezonas buvo išties sėkmingas – suorganizuoti šeši renginiai, kurių metu išdalinti net 288 startiniai numeriai, įvyko keturi įskaitiniai etapai, varžybos organizuotos net dviejose naujose vietose – Keturnaujienoje ir miesto skvere.

Žinoma, kaip dėmesį atkreipė G. Matusevičius, svarbi ir partnerių bei rėmėjų parama, tad renginio metu jiems išdalintos padėkos ir viltasi, kad bus bendradarbiaujama ir ateityje. Kas žino, kaip sako G. Matusevičius, ką įdomaus ir naujo pavyks sugalvoti kitąmet.

O kol kas kalbame apie tai, kas buvo šiemet, tad metinių apdovanojimų metu apdovanoti geriausieji septyniose klasėse.

Moterų klasėje pirmoji vieta atiteko Ingridai Jakienei, antroji – Gustei Žukauskaitei, o trečioji – Evelinai Prasauskei. „History“ klasėje geriausiai sezono metu sekėsi Vytautui Žemaitaičiui, antroje vietoje Algirdas Gricius, trečioji vieta atiteko Ernestui Grabauskui. Jaunimo klasėje greičiausias buvo Arnas Jakas, antra vieta skirta Justui Žukauskui, o trečią vietą laimėjo Tadas Kažemėkaitis. AWD klasėje pirmoji vieta įteikta Irmantui Ditkui, antrąją pelnė Ligitas Kordušas, trečią – Aleksandras Stonkus. FWD klasėje nepralenkiamas buvo Vilmantas Karalius, antras – Artūras Marcinkevičius, o trečias – Justas Žukauskas. RWD klasėje pirmąją vietą iškovojo Tomas Kažemėkaitis, antras – Ramūnas Brazaitis, trečias – Saulius Biliūnas. Laisvoje klasėje pirmosios vietos apdovanojimas įteiktas V. Karaliui, antras – T. Kažemėkaitis, trečias – A. Marcinkevičius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.