Šakių vardas nuskambėjo čempionate Jelgavoje

audra jelgavoje
Tarp 24 čempionate dalyvavusių klubų „Audra“ užėmė penktą vietą, o sportininkai pasidabino medaliais asmeninėse įskaitose. „Audros“ nuotr.


Lapkričio 25 d. Jelgavoje (Latvijoje) vyko Brazilijos Jiu-Jitsu Gi čempionatas „Jelgava open 2023“, kuriame pirmą kartą savo jėgas išbandė ir Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai.
 
Pirmąsias vietas čempionate iškovojo ir aukso medaliais pasipuošė Jokūbas Smirnovas, Mantas Užupis, Joris Grybas ir Emilis Šimoliūnas. Sidabro medalį iškovojo Evaldas Patašius, trečioji vieta atiteko Paulinai Smirnovaitei. Visai nedaug iki pergalės pritrūko Dovydui Buikui ir Airimui Ambruževičiui. Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais.

Sporto klubo „Audra“ sportininkai iš 24 čempionate dalyvavusių sporto klubų (8 skirtingų šalių ir 228 dalyvių) bendroje įskaitoje užėmė 5 vietą.

Šiam čempionatui sportininkus paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Gruodžio 2 d. sportininkų lauks paskutinės išvažiuojamosios varžybos šiais metais – Lietuvos atviras grappling Gi ir NoGi čempionatas Marijampolėje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.