„Varpo“ komandas lydėjo sėkmė

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose pirmąsias vietas iškovojo tiek mergaičių, tiek berniukų komandos. „Varpo“ mokyklos nuotr.

Lapkričio mėnesį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės bendrojo lavinimo mokyklų mokinių (2011 m. g.) kvadrato varžybos, kurių nugalėtojai garbę gynė ir dar gins tolimesniuose etapuose.
 
Tarp mergaičių čempionėmis tapo Šakių „Varpo“ mokyklos komanda (mokyt. Rasa Matusienė), antrą vietą iškovojo Griškabūdžio gimnazijos komanda (mokyt. Asta Durneikienė), trečią vietą užėmė Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokyt. Saulius Jurkšaitis).

Tarp berniukų pirmą vietą taip pat iškovojo „Varpo“ komanda (mokyt. R. Matusienė), antrą vietą užėmė Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komanda (mokyt. Vitas Petkūnas), trečią vietą laimėjo Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos komanda (mokyt. S. Jurkšaitis).

kvadaratas berniukai
Komandos nugalėtojos toliau kovojo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose. Ir čia sėkmė lydėjo „Varpo“ mokyklą – pirmąsias vietas iškovojo tiek berniukų, tiek mergaičių komandos, kurios pateko į tarpzonines varžybas. Mergaičių komandoje žaidė Milda Višinskaitė, Neda Prapuolenytė, Marta Martinkevičiūtė, Luknė Bertašiūtė, Gytė Adomaitytė, Urtė Kereišiūtė, Viltė Banzinaitė, Viltė Skinkaitytė, Elzė Jakštytė, Liepa Rusakevičiūtė. Berniukų komandoje –Vakaris Puidokas, Gustas Snieganas, Dovydas Buikus, Mykolas Jakštys, Jokūbas Sadauskas, Nojus Prapuolenis, Mykolas Rutkauskas, Dovydas Simokaitis, Joris Duoba ir Vytautas Maciukevičius.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.