Šakiuose – neeilinė futbolo šventė

Renginio metu ne tik vyko varžybos, Šakių JKSC auklėtinių laukė naujos aprangos, bet neapsieita ir be šventinio torto. Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) salėje įvyko neįprasto formato futbolo šventė, į kurią susirinko daug futbolą mylinčių ir žaidžiančių jaunųjų talentų bei jų artimųjų.

Kaip žinia, futbolo treniruotės Šakiuose vyksta nuo rudens ir sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

„Pasaulyje futbolas populiariausia sporto šaka, džiaugiamės, kad ir Šakiuose sukūrėme galimybę vaikams užsiimti šiuo sportu. Futbolas tapo vienu populiariausių užsiėmimų ir JKSC“, – teigė JKSC direktorės pavaduotojas Paulius Puskunigis. 

Tad šeštadienį prie Šakių JKSC jaunųjų futbolininkų prisijungė ir kraštiečius treniruojančio trenerio Giedriaus Navikausko klubo „Futbolo Riteriai“ sportininkai iš Kauno. Būtent Šakiuose buvo paminėtas ketvirtas klubo gimtadienis!

Iš viso futbolo šventėje dalyvavo 10 komandų, kurios varžėsi trijose grupėse. A grupėje susirungė keturios komandos, B ir C grupėse – po tris komandas. Kaip skelbia JKSC, komandos buvo suformuotos ne tik iš vaikų, bet prie jų prisijungė ir tėvai, tad azartas, šventinė nuotaika bei didelis noras laimėti užvaldė areną. 

Įpusėjus turnyrui Šakių JKSC auklėtinių laukė staigmena – naujos futbolo aprangos! Vaikai šią žinią sutiko ypač džiaugsmingai.

Dėl trečios vietos Šakių mažieji futbolininkai rezultatu 3:1 įveikė Šakių tėvų komandą. Finale kovėsi Kauno „Futbolo Riteriai“ ir „Zapyškio riteriai“. Pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatas buvo lygus, tad prireikė 8 metrų baudinių serijos, po kurios šventinio turnyro čempionais tapo Kauno „Futbolo Riteriai“. 

„Skirtingas dalyvių amžius ir pajėgumas neleido laimėti visiems, bet čia didžiausia pergalė – varžytis ir patirti futbolo džiaugsmą. Galiausiai viską vainikavo gražuolis tortas. Vaikai skanavo, mamos šypsojosi, tėveliai aptarinėjo rezultatus. Buvo įteikti medaliai laimėtojams ir atminimo medaliai visoms likusioms komandoms“, – pavykusia švente ir populiarėjančiu futbolu džiaugiasi JKSC.

„Draugo“ inf. 

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.