Šakiuose – neeilinė futbolo šventė

Renginio metu ne tik vyko varžybos, Šakių JKSC auklėtinių laukė naujos aprangos, bet neapsieita ir be šventinio torto. Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro (JKSC) salėje įvyko neįprasto formato futbolo šventė, į kurią susirinko daug futbolą mylinčių ir žaidžiančių jaunųjų talentų bei jų artimųjų.

Kaip žinia, futbolo treniruotės Šakiuose vyksta nuo rudens ir sulaukia vis didesnio susidomėjimo.

„Pasaulyje futbolas populiariausia sporto šaka, džiaugiamės, kad ir Šakiuose sukūrėme galimybę vaikams užsiimti šiuo sportu. Futbolas tapo vienu populiariausių užsiėmimų ir JKSC“, – teigė JKSC direktorės pavaduotojas Paulius Puskunigis. 

Tad šeštadienį prie Šakių JKSC jaunųjų futbolininkų prisijungė ir kraštiečius treniruojančio trenerio Giedriaus Navikausko klubo „Futbolo Riteriai“ sportininkai iš Kauno. Būtent Šakiuose buvo paminėtas ketvirtas klubo gimtadienis!

Iš viso futbolo šventėje dalyvavo 10 komandų, kurios varžėsi trijose grupėse. A grupėje susirungė keturios komandos, B ir C grupėse – po tris komandas. Kaip skelbia JKSC, komandos buvo suformuotos ne tik iš vaikų, bet prie jų prisijungė ir tėvai, tad azartas, šventinė nuotaika bei didelis noras laimėti užvaldė areną. 

Įpusėjus turnyrui Šakių JKSC auklėtinių laukė staigmena – naujos futbolo aprangos! Vaikai šią žinią sutiko ypač džiaugsmingai.

Dėl trečios vietos Šakių mažieji futbolininkai rezultatu 3:1 įveikė Šakių tėvų komandą. Finale kovėsi Kauno „Futbolo Riteriai“ ir „Zapyškio riteriai“. Pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatas buvo lygus, tad prireikė 8 metrų baudinių serijos, po kurios šventinio turnyro čempionais tapo Kauno „Futbolo Riteriai“. 

„Skirtingas dalyvių amžius ir pajėgumas neleido laimėti visiems, bet čia didžiausia pergalė – varžytis ir patirti futbolo džiaugsmą. Galiausiai viską vainikavo gražuolis tortas. Vaikai skanavo, mamos šypsojosi, tėveliai aptarinėjo rezultatus. Buvo įteikti medaliai laimėtojams ir atminimo medaliai visoms likusioms komandoms“, – pavykusia švente ir populiarėjančiu futbolu džiaugiasi JKSC.

„Draugo“ inf. 

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.