Su komanda atsisveikino du krepšininkai

Dėl pasiruošimo 3x3 olimpinei atrankai „Vytį-VDU“ palieka du krepšininkai (iš kairės) Šarūnas Vingelis ir Evaldas Džiaugys. Bea’s photos nuotr.

Vasario 1-ąją su „Vyčiu-VDU“ atsisveikino žaidėjai Evaldas Džiaugys ir Šarūnas Vingelis, kurie ruošis 3x3 krepšinio olimpiniam atrankos turnyrui. 

Vasario 1 d. Šakių „Vyčio-VDU“ krepšininkai žaidė namuose, tačiau fortūna jiems nebuvo palanki – rezultatu 72:93 (20:28, 19:25, 9:24, 24:16) turėjo pripažinti Palangos „Olimpo” pranašumą.

„Vytis-VDU” gretose rezultatyviausiai žaidė Augustinas Mikštas – 22 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Nojus Lebskas – 16 (8/9 dvit.), Rokas Mačiulis – 11, Evaldas Džiaugys – 9 taškai.

Kaip minėta, paskutines rungtynes sužaidė komandos marškinėlius šiame sezone vilkėję E. Džiaugys ir Š. Vingelis. Krepšininkams už indėlį padėkojo ir rajono meras Raimondas Januševičius, taip pat įteikęs dar 2022m. skirtą krašto ambasadoriaus ženklelį kraštiečiui krepšininkui Marijui Užupiui – už ištikimybę savo krašto krepšinio komandai ir Šakių vardo garsinimą Lietuvoje ir pasaulyje.

Vasario 3 d. „Vytis-VDU“ išvykoje susitiko su „Telšiais“, tačiau rezultatu 69:96 (16:24, 15:26, 18:24, 20:22) turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

Rezultatyviausi rungtynių metu buvo Titas Januševičius, surinkęs 17 taškų, Deividas Kumelis pridėjo 13, Augustinas Mikštas – 11 taškų. 

Vasario 8 d. komanda išvykoje susirungs su „Žalgirio“ dubleriais. Šiuo metu „Vytis-VDU“ yra šeštoje turnyrinės lentelės vietoje, komandos sąskaitoje 15 pergalių ir 16 pralaimėjimų.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.