Teismas atmetė nepagrįstus reikalavimus

Marijampolės apylinkės teismo Šakių rūmai atmetė Šakių sveikatos klinikos reikalavimus Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui (PASPC), kuris su minėta įstaiga nutraukė sutartį ir dalis klinikos pacientų, kuriems iki tol pirminės psichikos sveikatos priežiūros paslaugas teikė būtent klinika, atiteko kitai įstaigai.

Šakių sveikatos klinika teisme bandė įrodyti, kad sutartis nutraukta neteisėtai, kad tai nebuvo iš anksto derinta, ir nurodė, kad dėl prarastų pacientų vieno mėnesio negautos pajamos sudaro kiek daugiau nei 3 tūkst. eurų, tad prašė atlyginti daugiau nei 36 tūkst. eurų nuostolius. Teismo sprendime aiškinama, kad Šakių PASPC apie sutarties nutraukimą pranešė iš anksto, tačiau esą noro bendradarbiauti neparodė Šakių sveikatos klinika.
 
Pasibaigus metus su puse trukusiam teisminiam procesui, gruodžio 14 d. Marijampolės apylinkės teismo Šakių rūmai atmetė Šakių sveikatos klinikos ieškinį, nes, teismo vertinimu, atsakovė, tai yra Šakių PASPC, neatliko jokių neteisėtų veiksmų, vienašališkai nutraukdama sutartį ir apie tai ieškovę įspėjusi prieš vieną mėnesį ir septynias dienas.

Be to, Šakių sveikatos klinika Šakių PASPC turės atlyginti 2 tūkst. 422 eurus bylinėjimosi išlaidų. Sprendimas galėjo būti skundžiamas, tačiau klinika šia teise nepasinaudojo. Teismo atstovė patikslino, kad sprendimas įsigaliojo sausio 14 dieną.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Penktadienį vyko Prezidento inauguracija. Ko palinkėtumėte?

klausimelis 07 16Vladas iš Šakių:

Visų pirma – sveikatos. Laimės ir sėkmės darbuose, ilgų, laimingų vadovavimo ir gyvenimo metų. Nelabai ko daugiau ir reikia, nes ir taip labai geras valstybės vadovas. Mačiau daug prezidentų, šitas tikrai linksmas žmogus, malonus – tik geras jo puses matau. Puikiai su užsienio politika tvarkosi, diplomatiškas. Džiaugiuosi, kad jį išrinko, o pačią inauguraciją, be abejo, stebėjau. 

klausimelis 07 16 2

Algis iš Slavikų:

O ką jam gali palinkėti? Aš iš kaimo, pensininkas, man vis tiek. Tegul vadovauja ir viskas. Normalus, geras Prezidentas, nieko nepridursi. Kai perrinko jį, džiaugiausi – jei būtų kas nors kitas atėjęs, vis tiek kitaip nieko nebūtų padaręs. Inauguracijos renginys, manau, svarbus, nes juk pats Prezidentas valstybei svarbus, jis galva, vadovas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.