Šakių ligoninei vadovaus jaunas kraštietis medikas

sadauskas ignas
Pirmadienį meras Raimondas Januševičius pranešė savo sprendimą dėl Šakių ligoninės vadovo.

Meras informavo į vadovus pasirinkęs iš mūsų krašto kilusį jauną mediką, terapeutą Igną Sadauską, kuris nuo 2017m. rugpjūčio dirbo Jurbarko ligoninėje, vadovavo Skubios pagalbos skyriui. Tiesa, I. Sadauskas Šakių ligoninėje ne naujokas, čia yra darbavęsis dar iki Jurbarko, ligoninėje dirba ir dabar – maždaug prieš mėnesį priimtas kaip vidaus ligų gydytojas.
 
I. Sadauskas Šakių ligoninės vadovo pareigas pradės eiti tik sulaukus STT patvirtinimo dėl tinkamumo eiti pareigas.

Kitas pretendentas užimti įstaigos vadovo pareigas taip pat buvo jaunas medikas, ne kraštietis, tačiau R. Januševičiui atrodė tinkamesnė būtent I. Sadausko kandidatūra.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.