Lietuvių kalbos egzamino neišlaikė daugiausiai abiturientų

Nacionalinis egzaminų centras liepos 4 d. paskelbė lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, fizikos ir geografijos valstybinių brandos egzaminų rezultatus.

Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą laikė 230 rajono abiturientų ir trys eksternai. Šimtuką iš šio egzamino pavyko gauti vienam moksleiviui iš Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos. Egzamino neišlaikė 24 mokiniai – 14 iš „Žiburio“ gimnazijos, septyni iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, po vieną iš Griškabūdžio ir Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijų bei vienas eksternas. Egzamino neišlaikiusiųjų procentas (11,27) didesnis už visos Lietuvos moksleivių neišlaikiusiųjų vidurkį, kuris yra 10,23 proc.
 
Geografijos valstybinį brandos egzaminą užsiregistravo laikyti 72 mokiniai, tačiau dešimt į jį neatvyko. Šimto taškų surinkti nepavyko niekam, neišlaikė vienas buvęs moksleivis. Šakių r. neišlaikė 1,61 proc., Lietuvos vidurkis – 1,49 proc.

Fizikos egzaminą laikė 39 abiturientai, vienas „Žiburio“ gimnazijos abiturientas į jį neatvyko. Džiugu, jog šį egzaminą pasisekė išlaikyti visiems rajono moksleiviams. Lietuvos neišlaikiusiųjų vidurkis – 1,81 proc.

Matematikos egzaminą laikė 224 gimnazijų mokiniai, vienas eksternas, keturi Marijampolės profesinio rengimo centro (PRC) moksleiviai ir vienas buvęs mokinys. Tačiau į egzaminą neatvyko trys „Žiburio“ gimnazijos, penki Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, keturi Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokiniai, po vieną mokinį iš Griškabūdžio gimnazijos ir Marijampolės PRC. Deja, bet šimto taškų iš šio egzamino nepavyko surinkti nė vienam rajono moksleiviui, neišlaikė 19 – keturi „Žiburio“, septyni Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, po du iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ir Marijampolės PRC bei keturi Griškabūdžio gimnazijos abiturientai. Egzamino neišlaikė 8,80 proc. mokinių, Lietuvos vidurkis – 10,65 proc.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.