Pergales skynė „Varpo“ šaškininkai

Organizatorių nuotr.

Gruodžio pradžioje Bačkonyse (Kaišiadorių r.) vyko Lietuvos mokinių šaškių asmeninės pirmenybės, kuriose dalyvavo ir „Varpo“ mokyklos jaunieji šaškininkai. Pasak būrelio vadovo, šaškių kandidato į sporto meistrus Alvydo Grinkevičiaus, rezultatai ypač džiugina, nes varžantis su pajėgiais Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės sporto mokyklų bei Kupiškio, Varėnos, Kaišiadorių, Eržvilko šaškininkais pavyko sužaisti itin sėkmingai. 

U8 grupėje (gimę 2016 m. ir jaunesni) tarp 30 dalyvių Haris Maksvytis (1A) tarp berniukų užėmė 6 vietą, Agota Kudirkaitė (1A) tarp mergaičių pelnė bronzos medalį.
 
U10 grupėje (gimę 2014 m. ir jaunesni) tarp 34 dalyvių Gytė Kudirkaitė (3A) tarp mergaičių pelnė sidabro medalį, Denelas Poškus (3A) tarp berniukų užėmė 8 vietą, o Rimvydas Bastys (3A) užėmė 11 vietą.

U13 grupėje (gimę 2011 m. ir jaunesni) tarp 25 dalyvių Dileta Martinkevičiūtė tarp mergaičių užėmė 6 vietą.

Pasak A. Grinkevičiaus, per trejus šaškių būrelio gyvavimo metus Lietuvos čempionatuose medalius iškovoti pavyko pirmą kartą.

„Matomas išaugęs jaunųjų šaškininkų meistriškumas. Visi norintys išmokti žaisti ar tobulinti savo įgūdžius yra kviečiami prisijungti prie 1–4 klasių „Varpo“ mokyklos šaškių bendruomenės. Užsiėmimai vyksta ketvirtadieniais 13:30–15:00 val.“, – sako būrelio vadovas.

Čempionatą organizavo Lietuvos neformaliojo švietimo agentūra ir Lietuvos šaškių federacija.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Vasario 16-oji. Kas šiandien mums yra laisvė?

klausimelis 02 14Elena iš Keturnaujienos:

Svarbi mums ši diena. Ir vėliavą išsikeliame. Iš kaimo nuvykti į renginį greičiausiai nepavyks. Žiūrėsiu renginius per televizorių. Kas man yra laisvė? Kur noriu, ten einu. Vaikai gali į užsienį laisvai važiuoti. Nors mes esame laisvi, bet jaudina karai, vykstantys pasaulyje. Kai Ukrainoje nekaltai žmonės žūsta. Daug negatyvių žinių ateina iš televizijos. Saugoti laisvę turim. Pirmiausiai patys žmonės turim nesipykti. Ir kad nebūtų karo. 

klausimelis 02 14 2

Lilija iš Lukšių:

Švęsime Lietuvos gimimo dieną. Manau, būtina minėti, dalyvauti renginiuose. Šiuo metu visą dėmesį kreipiame į šalis, kur karai vyksta, o savo šalies šventes pamirštam. Gerbkime ir mylėkime Lietuvą. Jei ne mes, tai ir Lietuvos nebūtų. Man laisvė, kad nebijau nieko: galiu saugiai vaikščioti, laisvai reikšti savo mintis ir nuomonę, parduotuvėje nusipirkti tai, ko noriu. Spalvos atsirado, anksčiau pilka kasdienybė buvo. Ir žmonės linksmesni. O nerimas visada buvo: senoliai pergyveno karą, mus atominiu karu gąsdino.

europos pulsas350px

radarom350px 
 
nuoma350px 
 
 BlueYellow-baneris
 
svietimo forumas 300x600 
sms
tu esi 350px

lt72 3
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.