Kriminalai (2016-07-26)

Apvogė
Liepos 21 d. Šakių gyventoja (82 m.) policijai pranešė, kad apie 17 val., jai sėdint ant suolelio prie bibliotekos, esančios Šakiuose Gimnazijos g., staiga iš nugaros priėjęs nepažįstamas vaikinas stvėrė moters piniginę, kurioje buvo 75 eurai, asmens dokumentai, įvairios nuolaidų kortelės, ir pasišalino nežinoma kryptimi. Piniginė buvo įdėta į pintinę, buvusią šalia jos ant suolelio. Nuostolis 80 eurų.

Mirė
Liepos 22 d. Lekėčiuose rastas vyro (61 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas pristatytas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Kauno skyrių.
 
Liepos 24 d. policijai pranešta, kad apie 10 val. namuose, esančiuose Lukšių seniūnijos Liepalotų kaime, rastas vyro (55 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Mirties priežasčiai nustatyti kūnas išvežtas į Valstybinės teismo medicinos tarnybos Kauno skyrių.

Nukentėjo ugniagesiai
Liepos 24 d. gautas pranešimas, kad apie 15 val. Šakių seniūnijos Joginiškių kaime nedarbo metu, tvarkydamas nuosavą kanalizacijos šulinį, apsinuodijo galimai metano dujomis ir mirė Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas J. N. (56 m ). Jį gelbėdamas neaiškios kilmės dujomis apsinuodijo į įvykio vietą iškviestas ugniagesys gelbėtojas V. G. (55 m.), kuris gydomas ambulatoriškai. Iš įvykio vietos į ligoninę pristatytas apsinuodijęs dujomis žuvusiojo kaimynas (45 m.), kuris gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.