KRIMINALAI (2017-06-13)

Apiplėšė ir sumušė
Birželio 9 d. 19.30 val. Šakiuose Aušros gatvėje, prie autobusų stoties esančiame parke, iš matymo pažįstami trys vyrai panaudojo fizinį smurtą prieš vyrą (g. 1982 m.), gyvenantį Duobiškių kaime. Užpuolikai iš vyriškio atėmė 330 eurų, mobiliojo ryšio telefonus „Sony Ericsson“ ir „Ipone S4“, asmens tapatybės kortelę, invalidumo pažymėjimą, banko kortelę. Šakių ligoninėje vyriškiui nustatyta galvos, kairės ausies, apatinio žandikaulio sumušimai ir nubrozdinimai, smakro žaizda, girtumas. Po apžiūros jis išleistas į namus. Nuostolis tikslinamas.


Smurtavo

Birželio 10 d. po vidurnakčio Šakiuose Šaulių gatvėje gyvenantis neblaivus (3,91 prom.) vyras (g. 1972 m.) smurtavo prieš savo motiną (g. 1948 m.). Įtariamasis sulaikytas.

Išmėsinėjo veršelį
Birželio 11d. 7.23 val. gautas moters (g. 1961 m.), gyvenančios Žvirgždaičių seniūnijos Žėglių kaime, pranešimas apie tai, kad nakties metu buvo išpjauti ir pavogti netoli gyvenamojo namo besiganiusio veršelio galinės dalies kumpiai. Nuostolis – 190 eurų.

Eismo įvykiai
Birželio 9 d. 22.23 val. Šakiuose Aušros gatvėje vyras (g. 1983 m.), gyvenantis Giedručių kaime, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (3,24 prom.) vairavo mopedą, kuris yra neregistruotas, be valstybinės techninė apžiūros ir neapdraustas privalomuoju civiliniu draudimu.

Birželio 10 d. 16.20 val. Šakiuose E. Steponaičio gatve neblaivus (2,96 prom.) vyras (g.1980 m.), gyvenantis Šakiuose, vairavo mopedą „Peugeot Speedfight“.

Birželio 10 d. 20.45 val. Slavikų kaime neblaivus (1,66 prom.) vyras (g. 1988 m.) vairavo mopedą.

Birželio 10 d. Liepalotų kaime neblaivus (2,73 prom.) vaikinas (g. 1992 m.) vairavo keturratį.

Birželio 11 d. 12.26 val. gautas pranešimas apie tai, kad prie prekybos centro, esančio Šakiuose V. Kudirkos gatvėje, susidūrė automobilis „Chrysler voyager“, vairuojamas blaivaus vyro (g. 1960 m.), gyvenančio Šakių rajono Bedalių kaime, ir „Mitsubishi colt“, vairuojamas vyro (g. 1992 m.), gyvenančio Vilniuje Tujų gatvėje, kuriam buvo nustatytas 1,56 prom. girtumas.

Birželio 11 d. 19.00 val. Griškabūdžio seniūnijos Smilgių kaime neblaivus (2,62 prom.) vyras (g. 1968 m.), gyvenantis Lypkų kaime, vairavo automobilį „VW Golf“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.