Per avariją nukentėjo žmogus

avarija vw sunkvezimis
Eismo įvykio metu nukentėjo senjoras, kuris į ligoninę išvežtas be sąmonės. D. Pavalkio nuotr.


Bendrasis pagalbos centras (BPC) informuoja apie avariją 137 kelyje ties Bridžių k. Kaip rašoma BPC pranešime, trečiadienį apie 12 val. gautas pranešimas apie tai, kad Bridžiuose (Šakių sen.)  įvyko avarija, yra sužeistų žmonių.
 
Į įvykio vietą buvo išsiųstos Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, greitosios pagalbos medikai, policijos pareigūnai. Pasak ugniagesių, susidūrė automobilis „VW Passat“, kurį vairavo vyras, gimęs 1941 m., ir miškovežis „MAN“, kurį vairavo vyras, gimęs 1978 m. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, lengvajame automobilyje buvo prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai iš sumaitoto automobilio senolį išvadavo ir be sąmonės perdavė greitosios pagalbos medikams. Vyras nuvežtas į Šakių ligoninę. Ugniagesiai nušlavė ir sutvarkė važiuojamąją kelio dalį. Įvykį tiria policija.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate seimūno G. Surplio idėją liepos pirmąjį šeštadienį paskelbti Giminių diena?

klausimelis 06 11Irena iš Lukšių:

Manau, kad tolstančius giminaičius vargu ar kas begali suartinti, bet gal į naudą būtų. Galbūt pirmais metais ir neprigytų, bet ilgainiui taptų sava, žmonės kaip per kokias Jonines susieitų. Dabar tikrai daromės kaip robotukai – bėgi, bėgi... Pas mus aplinkoje silpnėja giminių ryšiai, net nežinau, kas dėl to kaltas, gal kompiuteriai, naujos technologijos. Žmonės pavargę, kažkas tikrai ne taip darosi. 

klausimelis 06 11 2

Antanas iš Šakių:

Teigiamai, šventės visada smagu. Nežinau, kaip ji galėtų būti švenčiama, manau, nuo giminių skaičiaus priklauso – turiu draugų, kur daug giminių, jie užsisako sodybas, šventė ne vienos dienos išeina. Aš nelabai daug giminių turiu, mažame rate išsitenkam, o ir šiaip, senas jau, nelabai kam įdomus... Manau, tokios progos gali svarbiomis tapti. Anksčiau kitaip būdavo, o dabar žmonės tolsta, kraustosi į užsienį jaunimas. Liūdna labai dėl to.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.