Paskyrė apylinkės teismo pirmininko pavaduotoju

Arturas Rauktys. Asmeninio archyvo nuotr.

Kovo 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu teisėjas Arturas Rauktys paskirtas Marijampolės apylinkės teismo pirmininko pavaduotoju.

Kaip skelbiama Marijampolės apylinkės teismo pranešime spaudai, A. Rauktys teisėju dirba nuo 1993 m. lapkričio mėn. Šakių rūmuose (iki 2017 m. gruodžio 31 d. Šakių rajono apylinkės teismas), turi didelę vadovavimo teismui patirtį: Šakių rajono apylinkės teismo pirmininko pareigas ėjo laikotarpiais nuo 1993 m. lapkričio mėn. iki 2006 m. birželio mėn. ir nuo 2007m. liepos mėn. iki 2012 m. liepos mėn., o laikotarpiu nuo 2006 m. liepos mėn. iki 2007 m. liepos mėn. laikinai ėjo šio teismo pirmininko pareigas.

Naujai paskirtas teismo pirmininko pavaduotojas A. Rauktys yra aktyvus visuomenininkas, aktyviai dalyvauja Lietuvos Respublikos teisėjų asociacijos veikloje, yra šios asociacijos valdybos narys ir asociacijos pirmininko pavaduotojas.

Marijampolės apylinkės teismo pirmininkas Laimondas Noreika tikisi, kad naujai paskirtas pavaduotojas, turintis didelę darbo patirtį, prisidės prie efektyvaus teismo administravimo, apylinkių teismų reformos tikslų įgyvendinimo.

„Draugo“ inf.  

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.