Pažymėjimus gavo jaunieji dviratininkai


Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė skelbia, kad pastarosiomis savaitėmis Šakių rajone teisę važiuoti dviračiu gatvėmis nuo 12 metų įgijo 50 jaunųjų dviratininkų.

Šakių „Varpo“, Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Lekėčių ir Kriūkų skyrių moksleiviai po intensyvaus dviratininkų būrelio lankymo išsilaikė teorijos ir praktinio važiavimo egzaminus bei gavo dviratininko pažymėjimus. Bendruomenės pareigūnė dėkoja šių mokyklų mokytojai ir būrelių vadovei Ritai Čižauskienei už vaikų paruošimą ir prisidėjimą kuriant saugią aplinką Šakių rajone.

„Jauniesiems dviratininkams, įteikiant dviračio vairuotojo pažymėjimus, linkėjome nepamiršti laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius bei priminėme, kad šalmas reikalingas labiausiai jiems, stengiantis išsaugoti galvą nuo sužalojimų, o ne policijos pareigūnams“, – skelbia A. Mockevičiūtė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate įvykius JAV?

klausimelis 07 23Juozas iš Gotlybiškių:

Labai seku įvykius Amerikoje. Keistas man tas pasikėsinimas į Trumpą. Ar nebus tik surežisuotas? Tokia mano nuomonė. O kad Bidenas pasitraukė iš rinkimų kovos, pritariu tokiam jo pasirinkimui. Amžius visgi. Manau, atsiras kandidatų jį pakeisti. O jei bus išrinktas Trumpas, sunku kažką prognozuoti. Jis yra reiklesnis. Gal ir neblogai būtų. Nesuprantu vieno, pasaulyje vyksta karai, žūsta žmonės. Ar negali tie pasaulio viršininkai susėsti ir priimti esminius sprendimus?

klausimelis 07 23 2

Bronislava iš Lukšių:

Dar nežinojau, kad Bidenas pasitraukė iš prezidento rinkimų. Manau, jau reikėjo, painiojasi kalbėdamas, sumaišo prezidentų pavardes. O dėl pasikėsinimo į kitą kanditatą, Trumpą, nesuprantu pasikėsinusio jaunuolio motyvų. Tiesa, Trumpas po šio įvykio įgavo didesnį liaudies pasitikėjimą. Sunku pasakyti, kas lauktų Europos, Ukrainos, Trumpui tapus prezidentu. Gal blogiau nebūtų. Reikia tikėtis, kad viskas bus gerai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.