Verslininkams paskirstė paramą

Rajono savivaldybės taryba pritarė tam, kad septyniems verslininkams, kurie buvo kreipęsi į rajono savivaldybės Verslo plėtros tarybą, iš rajono savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros fondo būtų kompensuotos įmonių įregistravimo išlaidos. Taip pat nuspręsta tenkinti šešių pareiškėjų prašymus dėl įrangos įsigijimo kompensavimo.
Kiekvienam verslo subjektui kompensuota apie 70 proc. prašytos paramos sumos, atsižvelgiant į fondo galimybes ir tai, kad šiais metais iš biudžeto skirtas finansavimas daugiausiai turėtų būti nukreiptas paskolų teikimui. Įrangos įsigijimo kompensavimas skirtas MB „Mokesčių konsultacijos“ (386,39 euro), pagal individualios veiklos pažymą dirbančiam Jūrantui Kazakauskui (2 tūkst. eurų), MB „Karis“ (2 tūkst. eurų), MB „Jo jo pramogos vaikams“ (2 tūkst. eurų), MB Kokybiška mediena“ (2 tūkst. eurų), VšĮ „Mena meną“ (1500 eurų). Verslo plėtros taryba dėl fondo nuostatų neatitikimo nesvarstė dviejų paraiškų, kurias pateikė UAB „Mėsos guru“ ir UAB „BTAP group“.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.