baneris leidinys

Spalio 29 dieną Plokščių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Plokščių bendruomenės centro projekto „Versli Plokščių bendruomenė – nuo idėjos iki realizacijos“ pristatymo renginys. Projektas skirtas Plokščių bendruomenės centro verslo aplinkos kūrimui, skatinant kaimo gyventojų verslumą.
 
Projekto tikslas – sukurti aplinką bendruomenės finansinio savarankiškumo stiprinimui per bendruomenės mobilaus verslo plėtojimą. Projekto metu buvo įsigyta reikalinga įranga ir priemonės (šerbeto gaminimo įranga, kepsninė griliui, termosas maistui, katiliukas ir kt.) bei sugeneruota verslumo aplinka leis užsiimti kryptinga veikla ir gerins verslumo galimybes, skatins bendruomenės veiklą ir bendrystę. Projektas 90 proc. remiamas iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos skirtų lėšų pagal programą Parama kaimo bendruomenėms 2015 metams. Projekto bendra suma – 4018,39 eurų. Svarbiausias  tikslas – vykdyti prekybą ir užsidirbti lėšų tolimesnėms veikloms plėtoti.
Vienas iš didžiausių pirkinių – profesionalus kavos aparatas ir buvo pristatomas plokštiečiams renginio metu. Visi galėjo išbandyti tikrą itališką kavą, bendruomenės moterys vaišino savo keptais pyragais, buvo mokomasi tinkamai naudotis įsigytu aparatu ir ruošti kokybišką kavą bei planuojama ir tariamasi, kaip ir kada bus vykdoma prekyba ir naudojama įsigyta įranga.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos