baneris leidinys

prakartele dailide
Nuotr. Artūro Dailidės prakartėlė – vienas iš meistriškiausių konkurso darbų.


Sausio 7 dieną, minint Trijų karalių šventę, Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje buvo paskelbti ir apdovanoti antrojo prakartėlių konkurso „Pasitik kūdikėlį Jėzų su šv. Pranciškumi“ nugalėtojai.
 
Kaip teigė konkurso iniciatorius brolis pranciškonas Algirdas Malakauskis, šiemet konkursas sulaukė dar didesnio atgarsio ir dalyvių skaičiaus. Į jį buvo pristatytos net 275 prakartėlės iš aštuonių Lietuvos miestų.

Kaip ir praėjusiais metais, visi darbai buvo itin kūrybingi, išradingi, pagaminti iš įvairiausių medžiagų, pradedant sausainiais ir baigiant ledų pagaliukais ar ausų krapštukais. Todėl šiemet konkurso organizatoriai nusprendė išrinkti net šešis lygiaverčius konkurso nugalėtojus bei nominuoti kitas išskirtiniais bruožais pasižymėjusias prakartėles.

Be šešių pagrindinio prizo laimėtojų, buvo apdovanoti Estetiškiausios, Moderniausios, Ekologiškiausios, Bendruomeniškiausios, Kruopščiausios ir Meistriškiausios prakartėlės nominantai. Meistriškiausios prakartėlės nominacijoje prizus pelnė net trys konkurso dalyviai. Tarp jų ir gelgaudiškietis Artūras Dailidė, šiuo metu bausmę atliekantis Lukiškių kalėjime.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos