baneris leidinys

kc pridavimas
Nuotr. Paskutinis objektą apžiūrėjo ir penktadienį ant statybos darbų užbaigimo akto pasirašė Valstybinės komisijos pirmininkas Zenonas Galadauskas (dešinėje).

Gintarė MARTINAITIENĖ

Penktadienį Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos vadovas bei Valstybinės komisijos pirmininkas Zenonas Galadauskas padėjo paskutinį parašą ant Šakių kultūros centro statybos darbų užbaigimo akto.

Šeštadienį kultūros centre jau vyko ir pirmasis koncertas, o centro direktorius Raimondas Januševičius sako esantis euforijoje, kad pagaliau komfortabilia aplinka galės mėgautis ir žiūrovai.

Nors rugsėjo 28 d. po trejus metus trukusios rekonstrukcijos visuomenei buvo pristatytas moderniausias tokio pobūdžio objektas Lietuvoje, tačiau veikla iki šiol Šakių kultūros centre nevyko – objektas nebuvo priduotas eksploatacijai. Kai kurie koncertai net buvo atšaukti, tačiau šeštadienį pirmieji sceną išbandė Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė.

Iki penktadienio 10 darbo dienų Šakių kultūros centre galėjo lankytis Valstybinės komisijos nariai. Pagal norą jie galėjo centrą apžiūrėti ir vertinti tiek atskirai, tiek grupėmis. Reikėjo įvairių institucijų palaiminimo – ne tik priešgaisrinės, bet ir darbo inspekcijos, Maisto ir veterinarijos tarnybos, neįgaliųjų, šilumos tinklų, vandentiekio, statybų inspekcijos, Visuomenės sveikatos centro  ir kitų. Paskutinysis objektą apžiūrėjo ir penktadienį ant akto pasirašė komisijos pirmininkas Z. Galadauskas. Pasak kultūros centro direktoriaus Raimondo Januševičiaus, tam tikrų koregavimų buvo, tačiau daugiausiai tai dokumentų, bet ne statybos trūkumai.

„Dažnai tai buvo ir popieriai, patvirtinantys popierius. Jų tiek, kad visos spintos reikės“, – šmaikštavo R. Januševičius ir džiaugėsi, kad pagaliau ir darbuotojai, ir kolektyvai turės geras darbo sąlygas.

Net Valstybinės komisijos pirmininkas marijampolietis Z. Galadauskas juokavo, kaip šį objektą reiktų perkelti į Marijampolę. Kadangi tai neįmanoma, marijampoliečiai žadėjo atvykti į Šakiuose organizuojamus renginius bei patys įvertinti kultūros centro modernumą.

„Euforijoj“, – paklaustas apie savijautą sakė kultūros centro direktorius.

Jis pripažino, kad nežinia nuo darbų užbaigimo iki pilnos dokumentacijos sutvarkymo, kai nieko nepaskubinsi, tikrai slėgė. Tuo labiau, kad ir žmonės reiškė pageidavimą renginius lankyti jau naujajame kultūros centre.

Vienas artimiausių – grandioziškas „Cirko žiburių“ festivalis.

„Pirmasis festivalis įvyko 1978 metais. Lygiai 40 metų. Mes tiesiog privalėjome „Cirko žiburius“ daryti naujame kultūros centre. Taip ir bus“, – su užsidegimu kalbėjo R. Januševičius.

Jis informavo, kad būtent Šakių kultūros centrą, kaip sėkmingos investicijos pavyzdį, Kultūros ministerija pristatys Helsinkyje vyksiančios konferencijos metu.

Iš viso kultūros centro rekonstrukcija atsiėjo 2,6 mln. eurų. Po rekonstrukcijos centro plotas padidėjo beveik tūkstančiu kvadratų (nuo 1243 kv. m iki 2241 kv. m). Kartu su balkonu sėdimų vietų skaičius – 378 (buvo 290).

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos