baneris leidinys

stasiuko muge
Tarp Metų darbštuolių apdovanoti (iš kairės) Saulius Gabartas, Mindaugas Naujokas, Jolita Rakauskienė ir seniūnas Vincas Dabravolskis. Organizatorių  nuotr.

Praėjusį šeštadienį po dvejų metų pertraukos Gelgaudiškio dvaro prieigose šurmuliavo Stasiuko mugė, skirta Sūduvos metams paminėti. Visą dieną rankų darbo dirbinius, sodinukus, gardaus maisto siūlė atvykę apie 30 amatininkų bei prekybininkų. Šios šventės metu tradiciškai apdovanoti Metų darbštuoliai.
 
Šiais metais nominacija „Darbštuolių darbštuoliai“ už proveržį versle, geranorišką ir supratingą pagalbą kiekvieno kliento kieme, plačią šypseną ir dalijamą gerą nuotaiką skirta Sauliui Gabartui ir Mindaugui Naujokui.

Gelgaudiškio parapijos klebonui Arvydui Liepai skirta nominacija už organizacijos „Pagalba Lietuvai ir Baltarusijai“ pritraukimą į parapiją, už iniciatyvą įrengti bei atnaujinti bažnyčios ir pagalbinių patalpų šildymo bei apsaugos sistemas, parapijos namų bei šarvojimo salės atnaujinimą, naujų vargonų skambesį. Už pozityvų įsiliejimą į Gelgaudiškio krašto reprezentavimą šventėse, mugėse, susitikimuose, už beatodairišką rūpestį Gelgaudiškio gyventojais ir svečiais, pildant jų, kaip pirkėjų, norus, už širdingą juoką, geranoriškumą ir pagalbą padėkota Jolitai Rakauskienei.

Bendruomenės vardu už ilgametį darbą Gelgaudiškio seniūnijoje, už patarimus, ištiestą pagalbos ranką organizuojant renginius, akcijas ir iniciatyvas, už žydinčias ir švarias gatves, už prižiūrėtas miestelio žaliąsias erdves, pagalbą gyventojams buvo padėkota ir darbą baigiančiam seniūnui Vincui Dabravolskiui.

Šventės metu bendruomenės centro atstovas Edvinas Gabraitis gelgaudiškiečius ir svečius vaišino „Miško sriuba“. Visos lėšos (163,60 euro), kurios buvo surinktos dalinant garuojančią sriubą, perduotos „Vakarų užuovėjai“ ir joje dirbančiai ukrainietei Olgai taip prisidedant prie aukų Ukrainos žmonėms.

Koncertinę programą miestelėnams bei svečiams dovanojo liaudiškos muzikos atlikėjai iš Marijampolės, Griškabūdžio, Lukšių bei vietiniai – gelgaudiškiečiai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos