baneris leidinys

Lekėčių miško muziejaus pastatas ir visa vietinio girininko Stanislovo Rusecko sukaupta ekspozicija, kurios maždaug prieš metus dėl vykstančios girininkijų optimizacijos nusprendė atsisakyti Valstybinių miškų urėdija, pagaliau oficialiai perduota rajono savivaldybei. Artimiausiu metu bus priimti sprendimai dėl jų tolimesnio likimo.
 
Primename, kad jei Lekėčių miško muziejaus pastatas būtų perduotas Turto bankui, šis perimtų tik tuščias patalpas, tad muziejų, kurį daug metų prižiūrėjo ir puoselėjo Lekėčių girininkijos girininkas Jonas Urbanavičius, būtų tekę iškraustyti. Tačiau išardžius ekspozicijas, jų į kitą vietą perkelti jau būtų neįmanoma.

Kaip informavo rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Ižganaitis, perimant jį savivaldybės žinion ilgai užtruko ir perdavimas, ir registracija. Šiuo metu Miško muziejus perduotas prižiūrėti ir saugoti Lekėčių seniūnijai. Artimiausiu metu bus priimtas sprendimas, ar muziejus su jame esančia ekspozicija bus išnuomotas, ar kam nors perduotas pagal panaudos sutartį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos