baneris leidinys

vaikystes salisSekmadienį J. Lingio parkas Šakiuose skendėjo vaikiškame šurmulyje, pramogose ir linksmybėse. Čia nuotaikingai paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena.
 
Nuotr. Vaikystės mieste didžiausias dėmesys skirtas vaikams, kuriems buvo siūloma daugybė pramogų, be to, jie patys demonstravo savo gebėjimus.
 
Šakių kultūros centro organizuotas renginys „Atgal į vaikystės miestą“ sutraukė nemažą būrį mažųjų žiūrovų bei jų tėvelių. Užsukti į vaikystės miestą ragino ir linksmasis renginio vedėjas, LNK laidos „Atgal į vaikystės miestą“ vaikų numylėtinis TEP LEP karalius. Vaikystės mieste buvo galima aplankyti amatų, tapybos, piešimo, dūkimo, teatro, kulinarų, riestainių, grožio, sporto ir kitas gatves. Tad kiekvienas pagal savo norus bei įgeidžius galėjo pasirinkti sau patinkančią pramogą. Vieni piešė, kiti galėjo išmokti gamybos iš laikraščių subtilybių, dar kiti gaminosi sau skanėstų. Šventės pradžioje teatro gatvėje Šakių bei Lukšių darželių auklėtiniai visus žavėjo savo aktoriniais gebėjimais, o scenoje meninę programą dovanojo daugybė vaikų meno kolektyvų. Kas šoko, kas dainavo, kas vaidino ar demonstravo savo lankstumą ir išmonę, o kas tiesiog nepraleido progos išsidūkti ir papramogauti. Juk Šakiuose tokios galimybės ir šventės jau seniai nebuvo. Ką gi, pirmasis naujojo kultūros centro direktoriaus Raimondo Januševičiaus blynas neprisvilo. Belieka tikėtis, kad ateityje jų daugės ir jie bus vis skanesni.

Naudojantis proga, renginio metu padėkos žodžiai išsakyti neseniai parko teritorijoje vaikų sūpynes, karstynes bei čiuožynę pastačiusiai UAB „Gulbelė“ ir jos vadovui Arūnui Tarnauskui. Ne vienas mažasis šakietis jas jau išmėgino, o nespėjusieji tai galėjo padaryti šventės metu. Svarbiausia, kad tik pastačius sūpynes atgijo parkas, viliojantis čia užsukti tiek mažuosius, tiek jų tėvelius.

Dar penktadienį Vaikų gynimo dienos proga Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šakių skyriaus vardu Šakių ligoninėje ligoniukus ar tiesiog sutiktus ligoninės teritorijoje vaikus sveikino gandras (Aurelijus Marčiulionis) bei du jo padėjėjai – Ieva Sabalienė ir Paulius Puskunigis. Jie su dovanomis rankose sergantiesiems linkėjo greičiau pasveikti, nestokoti sveikatos ir geros nuotakos. Pasak jų, vaikai šią dieną nusipelno dėmesio, o sergantiesiems to dėmesio ir rūpesčio reikia dar daugiau. „Ne tik vaikai, bet ir žmonės pamatę mus šypsosi, vadinasi, praskaidrinom nuotaiką, o tai šaunu“, - džiaugėsi A. Marčiulionis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos