baneris leidinys

vasario16 gatveŠakiuose Vasario 16-osios gatvėje eismas vyksta viena kryptimi. Jau ne pirmą kartą yra siūloma šią gatvę platinti ir padaryti dviejų krypčių eismą.

Prie „Gulbelės“ pastato esanti gatvė yra pačiame miesto centre, joje automobilius stato daug atvykstančių į Šakius žmonių. Tarybos narys, verslininkas Arūnas Tarnauskas susirūpino prekybos vietų prieinamumu, todėl pateikė prašymą praplatinti važiuojamąją Vasario 16-osios gatvės dalį, nustatant dviejų krypčių eismą atkarpoje iki bažnyčios automobilių stovėjimo aukštelės ir sutvarkant vakarinę ežero pakrantę.

„Dėl eismo apribojimo gaištamas laikas, eikvojami degalai bei apvažiuojant privalomą ratą Vasario 16-osios, Bažnyčios ir Nepriklausomybės gatvėmis beprasmiškai eismu ir garsu apsunkinama kita miesto dalis“, – teigiama prašyme.

Rajono savivaldybės eismo saugumo komisijos pirmininkas Kęstutis Kuncaitis patvirtina, kad tokio pobūdžio prašymų būta ir anksčiau, tačiau eismo saugumo komisija jų nepatvirtino. Reaguojant į šį prašymą rengiami du galimi gatvės pertvarkymo projektai. Juos reikės aptarti su rajono vadovais, minėta komisija, kol bus priimtas galutinis sprendimas.

Atsakymą į prašymą verslininkas turėtų gauti iki liepos vidurio.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos