baneris leidinys

Kadenciją baigianti Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį perskaitė dešimtąjį, paskutinį metinį pranešimą. Jo tradiciškai klausėsi ir Šakių rajono meras Edgaras Pilypaitis.

Tik išklausęs metinio pranešimo savo socialinėje „Facebook“ paskyroje meras vertino, kad pagrindiniu akcentu šalies vadovė pasirinko laisvę. E. Pilypaičiui labiausiai įstrigo D. Grybauskaitės išsakytos mintys apie tai, kad esame laisvi tiek, kiek pripažįstame kito laisvę. „Kiekvienas nori jaustis oriai ir saugiai bet kurioje šalyje, tikėdamasis, kad su juo bus elgiamasi pagarbiai, tiesiog žmoniškai. Paprastas žmoniškumas ir politikoje, ir tarpusavio santykiuose gali padaryti stebuklus“, – kalbėjo prezidentė.
 
Meras mano, kad laisvas žmogus bus ir pilietiškas, ir atsakingas.

„Mes ir švietimą, ir politiką turime paremti ant to, kad turime skatinti pasitikėjimo politiką. Galbūt daugiau šviesti žmones, o ne drausti ar apriboti“, – mintimis dalijosi rajono vadovas, kuris sako, kad, ko gero, kiekvienas pranešime galime atrasti po mintį, kurią galėtume pritaikyti sau, savo veiklos sričiai ir pan.

Be to, jam graži ir demokratiška atrodo ir pati iniciatyva, kad pranešimo klausytis kviečiami ne tik Seime tautai atstovaujantys politikai, bet ir įvairių institucijų atstovai, vadovai, merai.

Respublikinėje žiniasklaidoje daugiausiai eskaluota Prezidentės kritika valdantiesiems, taip pat aptarinėta, kad ne kartą savo kalboje ji nubrėžė ir tam tikras gaires naujai išrinktam šalies prezidentui. Taip pat dėmesys atkreiptas ir į gana skirtingą šalies vadovės pranešimo retoriką.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
76

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos