baneris leidinys

Užimtumo tarnybos duomenimis, liepos mėnesį Kauno klientų aptarnavimo departamento Šakių skyriuje užregistruoti 165 bedarbiai (liepą 213). Iš viso Šakių skyriuje įregistruoti 1 tūkst. 218 bedarbių – 625 vyrai ir 593 moterys.

Per rugpjūtį darbdaviai registravo 199 naujas darbo vietas (liepą 203), iš kurių neterminuotam darbui skirtos 178, terminuotam – 21. Iš viso per mėnesį įdarbinti 124 (liepos mėn. 131) žmonės, pagal neterminuotas sutartis – 102 asmenys, pagal terminuotas – 22.
 
Praėjusį mėnesį į aktyvias darbo rinkos politikos priemones buvo nusiųsti 35 asmenys: šešiolikai skirta parama mokymuisi, keturi asmenys bus įdarbinti subsidijuojant darbo užmokestį ir įgis darbo įgūdžių, 15 asmenų bus suteikta parama judumui. Verslo liudijimus rugpjūtį įsigijo 115 asmenų.

Apžvelgiant bedarbių procentą nuo darbingo amžiaus gyventojų, seniūnijose rugpjūčio mėnesį situacija šiek tiek pasikeitė. Jei liepos mėnesį daugiausiai bedarbių buvo registruota Barzdų sen., tai rugpjūtį Žvirgždaičių sen.– 11,2 proc. (Barzdų sen. – 10,8 proc.). Panaši situacija ir Kudirkos Naumiesčio sen. – 10,7 proc. Šiek tiek šoktelėjo bedarbių skaičius Griškabūdžio sen. – 9 proc. (liepą buvo 8,9 proc.). Nemažai bedarbių ir Plokščių sen. – 8,9 proc. bei Gelgaudiškio sen. – 8,7 proc. Slavikų sen. bedarbių, palyginus su liepos mėnesiu, taip pat padaugėjo – rugpjūtį 8,4 proc., o liepos mėn. – 7,6 proc. Tokia pat situacija ir Slavikų sen. Šiek tiek mažiau bedarbių Lekėčių sen. – 5,8 proc. Sudargo sen. bedarbių skaičius išliko kaip liepos mėnesį – 5,7 proc. Po vienodą procentų bedarbių yra Lukšių ir Kidulių sen. – 5,2 proc. Kaip ir liepos mėnesį, mažiausiai bedarbių registruota Kriūkų sen. – 4 proc. (liepos mėn. 4,2 proc.).

Šalies nedarbo vidurkis rugpjūtį buvo 8,2 proc. nuo darbingo amžiaus gyventojų, Šakių savivaldybėje – 7,3 proc. (liepos mėn. – 7,1 proc.).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos