baneris leidinys

aikste gelgaudiskyje
Vienas iš savivaldybės įgyvendinamų miestelių projektų pakibo ant plauko dėl to, kad darbininkai metė darbus vos jiems prasidėjus. Objekte daugiau nesirodo Gelgaudiškio turgaus aikštę turintys įrengti rangovai – aikštė stovi tuščia, nors čia turėtų vykti intensyvus darbas.

Gelgaudiškyje savivaldybė įgyvendina projektą  „Gelgaudiškio gyvenamosios vietos atnaujinimas“, kur tvarkomas pats miesto centras – turgaus aikštė. Čia nuo gegužės pradžios darbus pradėjo vykdyti UAB „Dengsta“, kuri paruošė pagrindą aikštės asfaltavimui, tačiau dabar jau porą mėnesių nedirba objekte. Iš pradžių buvo manyta, kad darbai sustojo dėl to, kad įmonėje dirbę užsieniečiai pavogė kai kuriuos įrankius ir išvažiavo. Savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus specialistams pasiteiravus įmonės vadovybės dėl darbų atnaujinimo objekte, šie tikino, kad darbus vėl pradės rugpjūčio pradžioje, tačiau iki šiol darbai nėra vykdomi.

Anot savivaldybės Ūkio, architektūros ir investicijų skyriaus vedėjo Arvydo Šlėderio, dabar įmonei išsiųstas paklausimas, kada vėl bus pradėti darbai. Kaip sako vedėjas, savivaldybė po dviejų įspėjimų turi teisę nutraukti sutartį su darbų nevykdančia įmone vienašališkai, tačiau kol kas yra išsiųstas pirmas įspėjimas, į kurį įmonė turi teisę atsakyti per 20 dienų. Anot A. Šlėderio, tai būtų ne pirmas atvejis Lietuvoje, kai įmonės, pradėjusios įgyvendinti darbus, bankrutuoja ir darbai dėl to užsitęsia. Šakių rajone tai nėra dažnai pasitaikantis atvejis.

Sutarties nutraukimas su rangovais nėra paprastas dalykas, nes su jais reikia atsiskaityti už tuos darbus, kuriuos jau padarė, o kitai daliai ieškoti kitų rangovų. Visi šie procesai užtrunka ilgai, tad tikėtina, kad naujos gražios aikštės gelgaudiškiečiams dar teks palūkėti, o kol kas savivaldybė laukia UAB „Dengsta“ atsakymo – pasiaiškinimo, kaip bus su pradėtais darbais turgaus aikštėje.

Kol kas aikštėje tėra paruoštas pagrindas naujos dangos dengimui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

07

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos