baneris leidinys

mikelionis darius2Socialinių paslaugų centre nereikalingos administratoriaus pareigos, kurias eina Darius Mikelionis. Jų, įteikdama pareiškimą administracijos direktoriui Juozui Puodžiukaičiui, nusprendė atsisakyti centro direktorė Vilma Bielskienė. Koks sprendimas bus priimtas, turėtų paaiškėti jau šią savaitę.
 
Nuotr. Administracijos direktorius turės nuspręsti, ar palikti D. Mikelionį centro administratoriaus pareigose, ar ne.
 
Jau kelintas mėnuo Socialinių paslaugų centre tvyranti įtampa neslūgsta. Susidariusią situaciją bei pažeidimus čia tyrė ir specialiai sudaryta savivaldybės komisija. Ne vienas tikėjosi, kad po vasario 21 dieną pateiktų komisijos išvadų bus aiški ir susiklosčiusios situacijos baigtis. Tiesa, tuomet ne vienas rajono valdžios atstovas viešai kalbėjo, kad du direktoriai po vienu stogu dirbti tiesiog negali ir abejojo, ar esant tokiai konfliktinei situacijai centre gali vykti produktyvus darbas. Nors kalbėjo ne vienas, tačiau iki šiol Socialinių paslaugų centro steigėja – savivaldybė, nepriėmė jokio sprendimo, kad kažkas pasikeistų. Administracijos direktorius J. Puodžiukaitis tuomet aiškino, kad galutinį sprendimą turės priimti kovo mėnesį posėdžiausianti rajono taryba. Dabar jis jau kalba kitaip. „Išsiaiškinome, kad tai ne tarybos, o mano kompetencija“, - teigė administracijos direktorius. Be to, kaip po išvadų pateikimo kalbėjo centro direktorė V. Bielskienė, kuri dėl konfliktinės situacijos kaltino vienintelį žmogų – centro administratorių D. Mikelionį, sakė, kad šis žmogus tinkamai ir kvalifikuotai neatlieka savo darbo. Tada ji teigė mąstanti apskritai atsisakyti šių pareigybių. Praėjusios savaitės pradžioje ji administracijos direktoriui ir pateikė tokį pareiškimą. „Greičiausiai šią savaitę priimsiu sprendimą. Reikės mano įsakymo, kad arba lieka darbe, arba ne“, - sakė valdininkas. Koks sprendimas bus priimtas, jis teigė, jog prognozuoti anksti.

Priminsime, kad visa „košė“ užvirė po Socialinių paslaugų centro keturių administracijos darbuotojų savivaldybės administracijai pateikto skundo dėl susidariusios konfliktinės situacijos, galimų direktorės pažeidimų. Jie prašė išsiaiškinti situaciją bei imtis priemonių normaliam darbui atstatyti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos