Plokščiuose duris atvers Socialinių paslaugų centras

vilties ziedasVšĮ „Vilties žiedas“ kitų metų pradžioje plokštiečiams ketina atverti naujo Socialinių paslaugų centro duris. Čia numatyta teikti įvairias socialines paslaugas, psichologines konsultacijas, profesinės reabilitacijos ir kitas paslaugas.
 
Nuotr. Plokščių miestelyje, rekonstruotame buvusio Plokščių dvaro pastate, įsikurs Socialinių paslaugų centras.
 
Pagrindinė Kaune įsikūrusios VšĮ „Vilties žiedas“ veikla yra profesinės reabilitacijos paslaugos ir ortopedinių priemonių gamyba bei pritaikymas. Įstaigos direktorė Liucija Jurgelaitienė pabrėžė, jog Socialinių paslaugų centras Plokščiuose,- tai išskirtinai „žalias“ projektas. Čia įdiegtos aplinką tausojančios technologijos,- įrengtas geoterminis šildymas, veikia saulės kolektoriai, visur šildomos grindys. Šiuo metu jau baigtas rekonstruoti pastatas, priklausęs senajam Plokščių dvarui, o artimiausiu metu bus įsigyta visa reikalinga įranga, baldai. Socialinių paslaugų centras žada bendradarbiauti su Plokščių vidurinėje mokykloje įsteigtu universaliu daugiafunkciniu centru, vykdyti bendras veiklas. Šis socialinis projektas, kurio bendra vertė yra apie 2 mln. litų, finansuojamas iš ES fondų, vykdomas pagal sutartį su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, o projekto partneris - Šakių rajono savivaldybė. Dėl užsitęsusių viešųjų pirkimų procedūros, Socialinių paslaugų centras, pirmuosius lankytojus turėjęs priimti jau šį rudenį, oficialiai bus atidarytas tik kitų metų pradžioje.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip kovoti prieš žiaurų elgesį su gyvūnais?

klausimelis 04 26Mindaugas iš Zapyškio:

Nepriklausomai, kur laikomas šuo, ant grandinės ar voljere, reikia jam sudaryti sąlygas. Nelaikyčiau žiauriu elgesiu su gyvūnu, jei jis ant grandinės gali lakstyti po visą kiemą. Kartais grandinė gali suteikt šuniui daugiau laisvės nei gyvenimas voljere. Manau, ir dabar yra numatytos pakankamai griežtos bausmės kovai prieš žiaurų elgesį su gyvūnais, nes, kiek žinau, yra ir baudžiamoji atsakomybė – laisvės atėmimo bausmė.

klausimelis 04 26 2

Lina iš Šakių:

Manau, kad pririšti šunį prie grandinės nėra blogai, bet tokie įvykiai, kai norima jais atsikratyti itin žiauriais būdais, yra netoleruotini. Jei jau nėra galimybės ar noro laikyti šuns ar katės, galima kreiptis į gyvūnų globos įstaigas, bet ne kažkur išvežt ir atsikratyt. Manau, kad už žiaurų elgesį su gyvūnu bauda nuo 200 iki 1 tūkst. eurų jau būtų žmogui bausmė.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.