baneris leidinys

Birželio 6 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko klubo sezono uždarymo grappling imtynių varžybos, į kurias susirinko 47 klubo sportininkai. Tarp jų buvo sportininkų, kuriems tai buvo pirmosios varžybos. Vis tik visų dalyvių jaudulys buvo nugalėtas, o pergalės pelnytai iškovotos.

Gegužės pabaigoje klubo sportininkai laikėsi diržų egzaminus. Tad dar prieš varžybų pradžią jiems buvo įteikti sertifikatai, budo pasai, diržai. Klubo administracija džiaugiasi, kad klubo sportininkai yra pilni motyvacijos ir noro tobulėti.
 
Varžybose puikiai pasirodė ir pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose iškovojo: Paulina Smirnovaitė, Rūta Kulikauskaitė, Karina Kardauskaitė, Viltė Merkevičiūtė, Matas Kurielaitis, Gustas Zimnickas, Jokūbas Smirnovas, Airimas Ambruževičius, Mantas Užupis, Joris Grybas, Emilis Šimoliūnas, Danielius Onusaitis, Mantas Jasevičius, Dovydas Buikus ir Modestas Žaldaris. Sidabro medalių laimėtojais tapo: Gabrielė Stukaitė, Luknė Jočytė, Simona Smirnovaitė, Samanta Sažanytė, Matas Mockaitis, Benediktas Bankauskas, Rėjus Vencius, Nedas Šilkauskas, Timas Mačys, Nojus Leveckis, Aleksandras Čugunovas, Danielius Raulynaitis, Jokūbas Sadauskas, Laimutis Stonkus, Augustas Bikmanas ir Dovydas Sopromadze. Bronzos medaliais pasipuošė: Melita Griškėnaitė, Ieva Erniūtė, Viktoras Lingys, Domas Steponaitis, Emilis Jasulaitis, Paulius Savickas, Lukas Glinskas, Joris Gusčius, Aurimas Žiurinskas, Mantas Bazanovas, Vincentas Valiukas, Evaldas Patašius, Kazimieras Venckus, Matas Rinkevičius ir Paulius Saukaitis.

Visi varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais ir klubo kepuraitėmis, kurias dovanojo Jūratė ir Kęstutis Kulikauskai.

Varžyboms vaikus visus metus ruošė treneriai Kęstutis Smirnovas, Tautvydas Antanaitis ir Rolandas Janavičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos