akcija2024 568px

jurgita vytas olympia
Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė iš varžybų Ispanijoje grįžo ne tuščiomis – abu pelnė trečias vietas savo kategorijose. Asmeninio archyvo nuotr.


Tik grįžę iš fitneso varžybų Lenkijoje, savaitgalį kraštiečiai sportininkai Jurga Misiukevičienė ir Vytas Dielininkaitis savo jėgas išbandė ir medaliais pasipuošė Ispanijoje vykusiose „Amateur Olympia“ varžybose.
 
Tarp gausaus būrio įvairių šalių atstovų abu sportininkai savo kategorijose užėmė trečias vietas. J. Misiukevičienė įvertinimo sulaukė „Pro Quality Wellness“ kategorijoje, o V. Dielininkaitis – „Novice classic physique“. Pasak sportininkų, renginys klostėsi gana sunkiai – gerokai vėlavo ir užtruko, tad nuovargis, maisto trūkumas ir stresas darė savo. Visgi J. Misiukevičienė juokauja, kad kai sulauki gero įvertinimo, sunkumai pasimiršta.

„Sportininkų lygis labai aukštas. Esam daugiau nei patenkinti rezultatais, džiaugiamės galimybe stovėti ir varžytis su stipriausiais atletais iš viso pasaulio“, – sako V. Dielininkaitis.

Anot J. Misiukevičienės, į trejetuką ji net nesitikėjo papulti, tad įspūdžius ir emocijas, teigia moteris, net sunku žodžiais nusakyti.

„Ar sunku pasiruošti, negaliu pasakyti, bet kai labai norisi, viskas įmanoma“, – pelnyta pergale džiaugiasi kraštietė ir paklausta apie ateities planus sako: „Planų daug, o kaip bus toliau – matysim.“

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos