baneris leidinys

Rugsėjo 24 dieną Kidulių mokyklos stadione vyko futbolo turnyras „Brig“ taurei laimėti. Pirmąją vietą, nugalėję gelgaudiškiečius, iškovojo Marijampolės komanda „Įpukis“.

Iš viso turnyre dalyvavo aštuonios komandos: „Vilkija”, Šakių „Sparta“, Marijampolės „Įpukis“, Šakių FK „Technika“, „Smalininkai”, „Gelgaudiškis”, „Seredžius” ir Jurbarko „Vulkanas“.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į du pogrupius, iš kurių teisę varžytis toliau gavo pirmąją ir antrąją vietas pogrupyje iškovojusios komandos. Pirmajame pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Šakių FK „Technika“, nugalėdama NMFL lygos Mažosios taurės finalininkes Šakių „Spartą“ ir „Vilkiją” bei lygiosiomis sužaidė su „Smalininkais“, pogrupyje užėmusiais antrąją vietą.

Antrajame pogrupyje pirmieji buvo gelgaudiškiečiai, kurie įveikė „Seredžiaus”, Jurbarko „Vulkano“ ir Marijampolės „Įpukio“ komandas. Pastaroji iškovojo antrąją vietą.

Pusfinaliuose susitiko Šakių FK „Technika“ ir Marijampolės „Įpukis“. Jaunieji šakiečiai jau pirmąją žaidimo minutę išsiveržė į priekį 1:0, tačiau atsilaikyti prieš kur kas vyresnius ir labiau patyrusius žaidėjus jiems nepavyko. „Įpukis”, baigiantis pirmajam kėliniui, išlygino rezultatą 1:1, o rungtynes laimėjo rezultatu 4:1. Be to, Marijampolės „Įpukio“ komanda šiais metais tapo ir Marijampolės apskrities III-ios lygos nugalėtoja.

Antrose pusfinalio rungtynėse gelgaudiškiečiai rezultatu 3:0 nesunkiai įveikė„Smalininkų” komandą. Ši komanda daug jėgų atidavė pogrupio varžybose, todėl nuovargis padarė savo. Tuo tarpu ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis „Gelgaudiškio” komandai leido išsaugoti jėgas ilgesnį laiką.

Trečiąją vietą iškovojo Šakių FK „Technika“, kuri rezultatu 2:0 įveikė „Smalininkų” komandą.

Pirmoji vieta atiteko Marijampolės „Įpukio“ komandai, rezultatu 3:0 nugalėjusiai „Gelgaudiškį”.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos